Raspored nastave i ispita

7. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij računarstva -> 3. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove automatskog upravljanja PR
K2-11 (28/45)

PR - predavanja
Osnove automatskog upravljanja-> PER501
08:00 - 11:15
CUPEC ROBERT
K2-11 (28/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11576

Arhitektura računala PR-LV1/24
K3-13 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Arhitektura računala-> PRK503
11:30 - 14:00
ALEKSI IVAN
K3-13 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
11689
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija PR-LV2/16
K3-1 (16/16)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija-> PRK504-18
08:00 - 11:00
PEKO MARINA
K3-1 (16/16)


Otvori grupu PR-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11703

Osnove automatskog upravljanja PR
K2-1
Kontrolna zadaća(8/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove automatskog upravljanja-> PER501 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ĐUROVIĆ PETRA
K2-1 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11610

Arhitektura računala PR
K1-15 (8/15)

AV - auditorne vježbe
Arhitektura računala-> PRK503
13:15 - 14:45
ALEKSI IVAN
K1-15 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11634
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik II PR-2
K1-16 (18/30)

PR - predavanja
Engleski jezik II-> P501
08:00 - 09:30
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K1-16 (18/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
11588

Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija PR-LV1/16
1-21 (16/16)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija-> PRK504-18
08:00 - 11:00
PEKO MARINA
1-21 (16/16)


Otvori grupu PR-LV1/16
Dodaj u google kalendar
12221

Engleski jezik II PR-2
K1-16 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik II-> P501
09:45 - 11:15
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K1-16 (10/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
11625

Arhitektura računala PR-LV3/24
K3-13 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Arhitektura računala-> PRK503
11:30 - 14:00
ALEKSI IVAN
K3-13 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
11691
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija PR
K1-15 (12/15)

PR - predavanja
Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija-> PRK504-18
08:00 - 11:15
BALEN JOSIP
K1-15 (12/15)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11605

Engleski jezik II PR-1
K1-16 (18/30)

PR - predavanja
Engleski jezik II-> P501
11:30 - 13:00
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K1-16 (18/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
11589

Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija PR-LV3/16
K3-1 (16/16)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove razvoja web i mobilnih aplikacija-> PRK504-18
11:30 - 14:30
PEKO MARINA
K3-1 (16/16)


Otvori grupu PR-LV3/16
Dodaj u google kalendar
11704

Engleski jezik II PR-1
K1-16 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik II-> P501
13:15 - 14:45
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K1-16 (10/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
11626
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Baze podataka PR
K1-15 (32/45)

PR - predavanja
Baze podataka-> PRK501
08:00 - 11:15
LUKIĆ IVICA
K1-15 (32/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11601

Arhitektura računala PR-LV2/24
K3-13 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Arhitektura računala-> PRK503
11:30 - 14:00
ALEKSI IVAN
K3-13 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
11690
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.