Raspored nastave i ispita

7. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika I SA
2-14 (26/45)

PR - predavanja
Matematika I-> SAE107-17
08:00 - 11:15
HREHOROVIĆ IVAN
2-14 (26/45)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11927

Matematika I SA
2-23 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I-> SAE107-17
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
2-23 (14/30)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11944
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika I SA
2-14 (28/45)

PR - predavanja
Matematika I-> SAE107-17
13:15 - 14:45
HREHOROVIĆ IVAN
2-14 (28/45)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11927

Fizika SA
2-31 (18/30)

PR - predavanja
Fizika-> S103
15:00 - 16:30
MIOKOVIĆ ŽELJKA
2-31 (18/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11926

Fizika SA
2-31
Kontrolna zadaća(16/30)

AV - auditorne vježbe
Fizika-> S103 Kontrolna zadaća
16:45 - 18:15
MIOKOVIĆ ŽELJKA
2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11943
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I SA-LV2/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> SAE101
08:00 - 09:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11953

Studentska tribina SA
2-31 (1/1)

PR - predavanja
Studentska tribina-> DA001
09:45 - 10:30
TOPIĆ DANIJEL
2-31 (1/1)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
12260

Programiranje SA-LV2/24
1-21 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje-> SAE102
11:00 - 12:30
PEKO MARINA
1-21 (12/30)


Otvori grupu SA-LV2/24
Dodaj u google kalendar
11978

Inženjerska grafika SA-KV1/24
3-27 (12/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
11:00 - 12:30
STURKO OKSANA
3-27 (12/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-KV1/24
Dodaj u google kalendar
11991

Programiranje SA-LV1/24
1-21 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje-> SAE102
12:30 - 14:00
PEKO MARINA
1-21 (12/30)


Otvori grupu SA-LV1/24
Dodaj u google kalendar
11976

Inženjerska grafika SA-KV2/24
3-27 (12/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
12:30 - 14:00
STURKO OKSANA
3-27 (12/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-KV2/24
Dodaj u google kalendar
11992

Osnove elektrotehnike I SA-LV1/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> SAE101
14:00 - 15:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11952
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I SA
2-23 (28/45)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike I-> SAE101
08:00 - 11:15
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
2-23 (28/45)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11913

Programiranje SA
2-14 (28/30)

PR - predavanja
Programiranje-> SAE102
11:30 - 14:45
KÖHLER MIRKO
2-14 (28/30)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11929

Tjelesna kultura I SA
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> S106
19:15 - 20:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11986
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Inženjerska grafika SA
0-20 (10/15)

PR - predavanja
Inženjerska grafika-> S104
09:45 - 11:15
MRČELA TOMISLAV
0-20 (10/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11924

Engleski jezik I SA
2-21 (8/15)

PR - predavanja
Engleski jezik I-> S105-ENG
11:30 - 13:00
FERČEC IVANKA
2-21 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11917

Njemački jezik I SA
3-27 (12/15)

PR - predavanja
Njemački jezik I-> S105-NJEM
13:15 - 14:45
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
3-27 (12/15)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11914

Osnove elektrotehnike I SA
2-31
Kontrolna zadaća(14/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> SAE101 Kontrolna zadaća
15:00 - 16:30
ĆORLUKA VENCO
2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11932
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.