Raspored nastave i ispita

3. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.SpremiIspisPrijavaObavijesti

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I PE-LV6/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
08:00 - 09:30
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV7/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
08:00 - 09:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje I PE-LV5/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
09:30 - 11:00
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV4/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
09:30 - 11:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje I PE-LV4/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
11:00 - 12:30
ROMIĆ KREŠIMIR
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV9/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
11:00 - 12:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje I PE-LV3/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
12:30 - 14:00
ROMIĆ KREŠIMIR
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV2/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
12:30 - 14:00
BRANDIS ANDREJ
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje I PE-LV2/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
14:00 - 15:30
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV1/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
14:00 - 15:30
BRANDIS ANDREJ
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje I PE-LV1/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
15:30 - 17:00
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV3/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
15:30 - 17:00
BRANDIS ANDREJ
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV5/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
17:00 - 18:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV8/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
18:30 - 20:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linearna algebra PE
2-31

PR - predavanja
Linearna algebra P101
08:00 - 11:15
GALIĆ RADOSLAV
2-31
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Matematika I PE-AV1
2-23

AV - auditorne vježbe
Matematika I P102
11:30 - 13:00
CORN ANJA
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-LV6/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
11:30 - 13:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar

Matematika I PE-AV2
2-23

AV - auditorne vježbe
Matematika I P102
13:15 - 14:45
CORN ANJA
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I PE-AV2
2-23

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
11:30 - 13:00
VULIN DRAGAN
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike I PE-AV1
2-23

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
13:15 - 14:45
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura I PE-1
D-GV

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura I PE-2
D-GV

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linearna algebra PE-AV1
2-14

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra P101
11:30 - 13:00
KATIĆ ANITA
2-14
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Linearna algebra PE-AV2
2-14

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra P101
13:15 - 14:45
KATIĆ ANITA
2-14
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik PE
2-25

PR - predavanja
Engleski jezik PF101 (fakultativni)
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
2-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Engleski jezik PE
2-25

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik PF101 (fakultativni)
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
2-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.