Raspored nastave i ispita

7. nastavni tj.

Stručni studij računarstva -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike SR
K2-11 (8/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101
11:30 - 14:45
BARIĆ TOMISLAV
K2-11 (8/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11947

Fizika SR
K2-1
Kontrolna zadaća(16/30)

AV - auditorne vježbe
Fizika-> S103 Kontrolna zadaća
15:00 - 16:30
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11942

Fizika SR
K2-1 (18/30)

PR - predavanja
Fizika-> S103
16:45 - 18:15
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (18/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11925
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik I SR1
K2-1 (8/15)

PR - predavanja
Engleski jezik I-> S105-ENG
13:15 - 14:45
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K2-1 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR1
Dodaj u google kalendar
11919

Engleski jezik I SR2
K2-1 (8/15)

PR - predavanja
Engleski jezik I-> S105-ENG
15:00 - 16:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K2-1 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR2
Dodaj u google kalendar
11920

Programiranje I SR
K2-1 (38/45)

PR - predavanja
Programiranje I-> SR102
16:45 - 20:00
LUKIĆ IVICA
K2-1 (38/45)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11930
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Inženjerska grafika SR
K2-11 (14/15)

PR - predavanja
Inženjerska grafika-> S104
13:15 - 14:45
MRČELA TOMISLAV
K2-11 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11923

Studentska tribina SR
K2-1 (1/1)

PR - predavanja
Studentska tribina-> DA001
15:00 - 15:45
TOPIĆ DANIJEL
K2-1 (1/1)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12259

Osnove elektrotehnike SR
K2-11 (20/30)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike-> SR101
16:00 - 19:15
BARIĆ TOMISLAV
K2-11 (20/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11931
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika za računarstvo I SR
K2-11 (26/30)

PR - predavanja
Matematika za računarstvo I-> SR107
11:30 - 13:00
HREHOROVIĆ IVAN
K2-11 (26/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11928

Matematika za računarstvo I SR
K2-11 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika za računarstvo I-> SR107
13:15 - 14:45
ŠTEKO ANJA
K2-11 (14/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11945

Osnove elektrotehnike SR
K2-1 (22/30)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike-> SR101
15:00 - 16:30
BARIĆ TOMISLAV
K2-1 (22/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11931

Osnove elektrotehnike SR
K2-1
Kontrolna zadaća(10/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101 Kontrolna zadaća
16:45 - 18:15
BARIĆ TOMISLAV
K2-1 (10/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11947

Tjelesna kultura I SR
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> S106
19:15 - 20:45
KERŽE PETAR
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11956
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike SR-LV4
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101
08:00 - 09:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV4
Dodaj u google kalendar
11981

Inženjerska grafika SR-KV2/24
3-27 (10/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
08:00 - 09:30
STURKO OKSANA
3-27 (10/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV2/24
Dodaj u google kalendar
11989

Programiranje I SR-LV1
1-21 (10/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> SR102
08:00 - 09:30
ŠOJO ROBERT
1-21 (10/30)


Otvori grupu SR-LV1
Dodaj u google kalendar
12197

Programiranje I SR-LV2
1-21 (10/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> SR102
09:30 - 11:00
ŠOJO ROBERT
1-21 (10/30)


Otvori grupu SR-LV2
Dodaj u google kalendar
11979

Osnove elektrotehnike SR-LV1
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101
09:30 - 11:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV1
Dodaj u google kalendar
11983

Inženjerska grafika SR-KV3/24
3-27 (10/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
09:30 - 11:00
STURKO OKSANA
3-27 (10/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV3/24
Dodaj u google kalendar
11990

Inženjerska grafika SR-KV1/24
3-27 (10/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
11:00 - 12:30
STURKO OKSANA
3-27 (10/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV1/24
Dodaj u google kalendar
11988

Programiranje I SR-LV3
1-21 (10/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> SR102
11:00 - 12:30
ŠOJO ROBERT
1-21 (10/30)


Otvori grupu SR-LV3
Dodaj u google kalendar
12198

Osnove elektrotehnike SR-LV2
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101
12:30 - 14:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV2
Dodaj u google kalendar
11984

Njemački jezik I SR
3-27 (12/15)

PR - predavanja
Njemački jezik I-> S105-NJEM
13:15 - 14:45
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
3-27 (12/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11914

Osnove elektrotehnike SR-LV3
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike-> SR101
14:00 - 15:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV3
Dodaj u google kalendar
11982
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.