Raspored nastave i ispita

7. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I PE-LV9/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
08:00 - 09:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar
11352

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV2/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
08:00 - 09:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV2/24
Dodaj u google kalendar
11419

Osnove elektrotehnike I PE-LV4/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
09:30 - 11:00
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
11347

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV1/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
09:30 - 11:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV1/24
Dodaj u google kalendar
11418

Osnove elektrotehnike I PE-LV1/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
11:00 - 12:30
ĆORLUKA VENCO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11326

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV4/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
11:00 - 12:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV4/24
Dodaj u google kalendar
11421

Osnove elektrotehnike I PE-LV2/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
12:30 - 14:00
ĆORLUKA VENCO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11327

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV3/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
12:30 - 14:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV3/24
Dodaj u google kalendar
11420

Osnove elektrotehnike I PE-LV5/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
14:00 - 15:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
11348

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV6/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
14:00 - 15:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV6/24
Dodaj u google kalendar
11423

Osnove elektrotehnike I PE-LV3/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
15:30 - 17:00
ĆORLUKA VENCO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
11328

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV5/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
15:30 - 17:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV5/24
Dodaj u google kalendar
11422

Osnove elektrotehnike I PE-LV6/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
17:00 - 18:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar
11349

Osnove elektrotehnike I PE-LV7/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
18:30 - 20:00
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar
11350
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(14/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103 Kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
11227

Osnove elektrotehnike I PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(14/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103 Kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
ĆORLUKA VENCO
2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
11232

Osnove elektrotehnike I PE-LV8/16
1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
09:45 - 11:15
PRIMORAC MARIO
1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
11351
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I PE
2-31 (26/30)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike I-> P103
08:00 - 09:30
BARUKČIĆ MARINKO
2-31 (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
11203

Studentska tribina PE
2-31 (1/1)

PR - predavanja
Studentska tribina-> DA001
09:45 - 10:30
TOPIĆ DANIJEL
2-31 (1/1)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
12257

Linearna algebra PE-AV1
2-14 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra-> P101
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
2-14 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
11218

Osnove elektrotehnike I PE-AV2
0-20 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
11:30 - 13:00
ĆORLUKA VENCO
0-20 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
11232

Linearna algebra PE-AV2
2-14 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra-> P101
13:15 - 14:45
ŠTEKO ANJA
2-14 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
11217

Osnove elektrotehnike I PE-AV1
0-20 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
13:15 - 14:45
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
0-20 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
11227

Tjelesna kultura I PE-1
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
11247

Tjelesna kultura I PE-2
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
11248
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika I PE
2-31 (22/22)

PR - predavanja
Matematika I-> P102
08:00 - 09:30
HREHOROVIĆ IVAN
2-31 (22/22)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
11204

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE
2-31 (14/30)

PR - predavanja
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
09:45 - 11:15
MRČELA TOMISLAV
2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
11210

Fizika I PE
2-31 (28/45)

PR - predavanja
Fizika I-> PE104
11:30 - 14:45
SKENDER MARINA
2-31 (28/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
11212
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I PE
2-31 (24/30)

PR - predavanja
Programiranje I-> P106
08:00 - 11:15
BAUMGARTNER ALFONZO
2-31 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
11198

Matematika I PE-AV2
2-14 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I-> P102
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
2-14 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
11238

Fizika I PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(8/15)

AV - auditorne vježbe
Fizika I-> PE104 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
JUKIĆ DINA
2-31 (8/15)


Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
11245

Matematika I PE-AV1
2-14 (14/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I-> P102
13:15 - 14:45
ŠTEKO ANJA
2-14 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
11237

Fizika I PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(8/15)

AV - auditorne vježbe
Fizika I-> PE104 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
JUKIĆ DINA
2-31 (8/15)


Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
11246
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.