Raspored nastave i ispita

13. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika -> 3. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektromotorni pogoni SE
0-31 (16/15)

PR - predavanja
Elektromotorni pogoni-> SE601
09:45 - 11:15
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
0-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11048

Mali i specijalni električni strojevi SE
0-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Mali i specijalni električni strojevi-> SIAE601-15 (izborni) Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
0-31 (16/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11065

Projekti za društveno korisno učenje SE
K0-9 K0-10 (4/5)

KV - konstrukcijske vježbe
Projekti za društveno korisno učenje-> SI601-17 (izborni)
13:00 - 16:00
ALEKSI IVAN
K0-9 K0-10 (4/5)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11118
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Mali i specijalni električni strojevi SE-LV1/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Mali i specijalni električni strojevi-> SIAE601-15 (izborni)
08:00 - 09:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-22 (14/15)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11077

Prijenos i distribucija električne energije SE
0-31 (30/30)

PR - predavanja
Prijenos i distribucija električne energije-> SE604-17
09:45 - 13:00
MARIĆ PREDRAG
0-31 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11058
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik SE
2-21 (30/30)

PR - predavanja
Njemački jezik-> SF601 (fakultativni)
09:45 - 11:15
FERČEC IVANKA
2-21 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11053

Provedba energetskog pregleda SE
1-27 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Provedba energetskog pregleda-> SIE603-15 (izborni)
11:30 - 14:30
GLAVAŠ HRVOJE
1-27 (12/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11091

Projekti za društveno korisno učenje SE
K0-9 K0-10 (11/10)

LV - laboratorijske vježbe
Projekti za društveno korisno učenje-> SI601-17 (izborni)
11:30 - 13:00
NENADIĆ KREŠIMIR
K0-9 K0-10 (11/10)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11104
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik SE
2-25 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Njemački jezik-> SF601 (fakultativni)
08:00 - 11:15
FERČEC IVANKA
2-25 (28/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11070

Provedba energetskog pregleda SE
0-30 (30/30)

PR - predavanja
Provedba energetskog pregleda-> SIE603-15 (izborni)
11:30 - 13:00
GLAVAŠ HRVOJE
0-30 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11052

Provedba energetskog pregleda SE
0-30 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Provedba energetskog pregleda-> SIE603-15 (izborni)
13:15 - 14:45
GLAVAŠ HRVOJE
0-30 (14/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11069
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektromotorni pogoni SE-LV2/16
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektromotorni pogoni-> SE601
08:00 - 09:30
VARGA TONI
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11084

Tehnologije obnovljivih izvora energije SE-LV1/16
3-21 3-22 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Tehnologije obnovljivih izvora energije-> SE603-17
08:00 - 09:30
TOPIĆ DANIJEL
3-21 3-22 (12/15)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11092

Elektromotorni pogoni SE-LV1/16
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektromotorni pogoni-> SE601
09:30 - 11:00
VARGA TONI
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11083

Tehnologije obnovljivih izvora energije SE-LV2/16
3-21 3-22 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Tehnologije obnovljivih izvora energije-> SE603-17
09:30 - 11:00
TOPIĆ DANIJEL
3-21 3-22 (12/15)


Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11093

Prijenos i distribucija električne energije SE
0-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Prijenos i distribucija električne energije-> SE604-17 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
KLJAJIĆ RUŽICA
0-31 (16/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11074
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.