Raspored nastave i ispita

13. nastavni tj.

Stručni studij računarstva -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik II SR2
K1-16 (14/15)

PR - predavanja
Engleski jezik II-> S204-ENG
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K1-16 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR2
Dodaj u google kalendar
10882

Engleski jezik II SR2
K1-16 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik II-> S204-ENG
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K1-16 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR2
Dodaj u google kalendar
10902

Matematika za računarstvo II SR
K2-1
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika za računarstvo II-> SR206 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
HREHOROVIĆ IVAN
K2-1 (32/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
10911

Tjelesna kultura II SR
D-GV (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II-> S205
16:15 - 17:45
KERŽE PETAR
D-GV (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
10919
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik II SR
2-25 (14/15)

PR - predavanja
Njemački jezik II-> S204-NJEM
11:30 - 13:00
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
2-25 (14/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11141

Programiranje 2 SR-KV1/24
K3-12 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Programiranje 2-> SR201-17
13:00 - 16:00
PEKO MARINA
K3-12 (8/15)


Otvori grupu SR-KV1/24
Dodaj u google kalendar
10955

Osnove elektronike SR-LV4/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
14:00 - 15:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV4/16
Dodaj u google kalendar
10925

Osnove elektronike SR-LV3/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
15:30 - 17:00
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10924

Osnove elektronike SR-LV1/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
17:00 - 18:30
OPAČAK MILAN
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10939

Osnove elektronike SR-LV2/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
18:30 - 20:00
OPAČAK MILAN
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10940
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik II SR1
K1-15 (14/15)

PR - predavanja
Engleski jezik II-> S204-ENG
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K1-15 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR1
Dodaj u google kalendar
10880

Programiranje 2 SR-KV3/24
K3-1 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Programiranje 2-> SR201-17
08:00 - 11:00
ŠOJO ROBERT
K3-1 (8/15)


Otvori grupu SR-KV3/24
Dodaj u google kalendar
10947

Engleski jezik II SR1
K1-15 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik II-> S204-ENG
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K1-15 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR1
Dodaj u google kalendar
10901
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik II SR
0-31 (16/15)

PR - predavanja
Njemački jezik II-> S204-NJEM
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-31 (16/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11141

Osnove elektronike SR
2-14 (46/45)

PR - predavanja
Osnove elektronike-> S203
09:45 - 11:15
HERCEG MARIJAN
2-14 (46/45)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
10885

Osnove elektronike SR
0-20 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektronike-> S203
11:30 - 13:00
LIŠNJIĆ ANĐELKO
0-20 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
10907
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje 2 SR-KV2/24
K3-12 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Programiranje 2-> SR201-17
08:00 - 11:00
ŠOJO ROBERT
K3-12 (8/15)


Otvori grupu SR-KV2/24
Dodaj u google kalendar
10948

Poslovno komuniciranje SR
K2-1
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Poslovno komuniciranje-> S206-17 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
KELIĆ IVAN
K2-1 (16/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
11128
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.