Raspored nastave i ispita

13. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike II SA-LV1/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II-> SAE201
11:00 - 12:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10915

Osnove elektronike SA-LV2/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
11:00 - 12:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10927

Osnove elektrotehnike II SA-LV2/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II-> SAE201
12:30 - 14:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10916

Osnove elektronike SA-LV1/16
3-28 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike-> S203
12:30 - 14:00
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10926
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik II SA
2-25 (14/15)

PR - predavanja
Engleski jezik II-> S204-ENG
09:45 - 11:15
FERČEC IVANKA
2-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10878

Njemački jezik II SA
2-25 (14/15)

PR - predavanja
Njemački jezik II-> S204-NJEM
11:30 - 13:00
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
2-25 (14/15)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11141
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika II SA
0-20 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika II-> SAE206-17
08:00 - 09:30
HREHOROVIĆ IVAN
0-20 (28/30)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10909

Osnove elektrotehnike II SA
0-20 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II-> SAE201
09:45 - 11:15
ĆORLUKA VENCO
0-20 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10913

Tjelesna kultura II SA
D-GV (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II-> S205
18:15 - 19:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10937
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik II SA
0-31 (16/15)

PR - predavanja
Njemački jezik II-> S204-NJEM
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-31 (16/15)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
11141

Osnove elektronike SA
0-20 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektronike-> S203
09:45 - 11:15
VRANJEŠ DENIS
0-20 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10906
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik II SA
0-31 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik II-> S204-ENG
09:45 - 11:15
FERČEC IVANKA
0-31 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10899

Poslovno komuniciranje SA
K2-1
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Poslovno komuniciranje-> S206-17 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
KELIĆ IVAN
K2-1 (16/15)


Otvori grupu SA
Dodaj u google kalendar
10914
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.