Raspored nastave i ispita

12. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij računarstva -> 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR-LV3/24
K3-12 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
08:00 - 11:00
ZORIĆ BRUNO
K3-12 (24/30)


Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
10527

Komunikacijske mreže PR
K2-1 (46/45)

PR - predavanja
Komunikacijske mreže-> P401
11:30 - 14:45
GRGIĆ KREŠIMIR
K2-1 (46/45)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10409

Engleski jezik I PR-1
K2-12 (12/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I-> P404
15:00 - 16:30
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K2-12 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
10429
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Vjerojatnost i statistika PR
K2-1 (24/30)

PR - predavanja
Vjerojatnost i statistika-> P402
09:45 - 13:00
GALIĆ RADOSLAV
K2-1 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10415

Engleski jezik I PR-2
K2-12 (12/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I-> P404
13:15 - 14:45
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
K2-12 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
10430

Komunikacijske mreže PR
2-31 (50/45)

PR - predavanja
Komunikacijske mreže-> P401
16:30 - 19:30
GRGIĆ KREŠIMIR
2-31 (50/45)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10409
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Teorija informacije PR
K2-1 (12/15)

AV - auditorne vježbe
Teorija informacije-> PRK401
08:00 - 09:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
K2-1 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10451

Teorija informacije PR
K2-1 (28/30)

PR - predavanja
Teorija informacije-> PRK401
09:45 - 13:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
K2-1 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10413

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR
K2-1 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
13:15 - 14:45
ZORIĆ BRUNO
K2-1 (14/15)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11125
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR-LV2/24
K3-13 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
08:00 - 11:00
ZORIĆ BRUNO
K3-13 (24/30)


Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
10526

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR-LV5/24
K3-12 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
08:00 - 11:00
BAJER DRAŽEN
K3-12 (24/30)


Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
10534

Vjerojatnost i statistika PR
K2-1 (26/30)

AV - auditorne vježbe
Vjerojatnost i statistika-> P402
11:30 - 13:00
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
K2-1 (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10439

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR
K2-1 (6/6)

PR - predavanja
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
13:15 - 16:30
MARTINOVIĆ GORAN
K2-1 (6/6)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11122

Tjelesna kultura IV PR-1
D-GV (22/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
19:15 - 20:45
KERŽE PETAR
D-GV (22/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
10477

Tjelesna kultura IV PR-2
D-GV (22/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
19:15 - 20:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (22/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
10547
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Komunikacijske mreže PR-LV1/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
08:00 - 09:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10494

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR-LV4/24
K3-13 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
08:00 - 11:00
ZORIĆ BRUNO
K3-13 (24/30)


Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
10528

Komunikacijske mreže PR-LV2/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
09:30 - 11:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10495

Komunikacijske mreže PR-LV3/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
11:00 - 12:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10496

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima PR-LV1/24
K3-13 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima-> PR402-18
11:30 - 14:30
ZORIĆ BRUNO
K3-13 (24/30)


Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
10525

Komunikacijske mreže PR-LV4/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
12:30 - 14:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV4/16
Dodaj u google kalendar
10497

Komunikacijske mreže PR-LV5/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
14:00 - 15:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV5/16
Dodaj u google kalendar
10498

Komunikacijske mreže PR-LV6/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
15:30 - 17:00
TOMIĆ DRAŽEN
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV6/16
Dodaj u google kalendar
10499

Komunikacijske mreže PR-LV7/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
17:00 - 18:30
TOMIĆ DRAŽEN
3-18 (10/15)


Otvori grupu PR-LV7/16
Dodaj u google kalendar
10500
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.