Raspored nastave i ispita

12. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> EE 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove električnih strojeva PE-LV2/16
0-22 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
08:00 - 09:30
ĆORLUKA VENCO
0-22 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10469

Komunikacijske mreže PE-LV1/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
08:00 - 09:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10490

Osnove električnih strojeva PE-LV3/16
0-22 (12/11)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
09:30 - 11:00
BENŠIĆ TIN
0-22 (12/11)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10474

Komunikacijske mreže PE-LV2/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
09:30 - 11:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10491

Osnove električnih strojeva PE-LV1/16
0-22 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
11:00 - 12:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-22 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10464

Komunikacijske mreže PE-LV3/16
3-18 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
11:00 - 12:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (10/15)


Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10492
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik I PE-1
2-23 (14/15)

PR - predavanja
Engleski jezik I-> P404
15:00 - 16:30
FERČEC IVANKA
2-23 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
10396

Komunikacijske mreže PE
2-31 (32/45)

PR - predavanja
Komunikacijske mreže-> P401
16:30 - 19:30
ŽAGAR DRAGO
2-31 (32/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10410
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove električnih strojeva PE
0-31 (12/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
11:30 - 13:00
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-31 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10421

Osnove električnih strojeva PE
0-31 (44/45)

PR - predavanja
Osnove električnih strojeva-> PE401
13:15 - 16:30
BARIĆ TOMISLAV
0-31 (44/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10390

Tjelesna kultura IV PE-1
D-GV (22/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (22/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
10479

Tjelesna kultura IV PE-2
D-GV (22/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
17:15 - 18:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (22/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
10545
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Analiza električkih mreža PE
2-14 (46/45)

PR - predavanja
Analiza električkih mreža-> PEK401
08:00 - 11:15
MILIČEVIĆ KRUNO
2-14 (46/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10389

Analiza električkih mreža PE
2-14 (26/30)

AV - auditorne vježbe
Analiza električkih mreža-> PEK401
11:30 - 13:00
PELIN DENIS
2-14 (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10417

Komunikacijske mreže PE-LV1/16
3-18 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
13:15 - 14:45
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (12/15)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10490
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Komunikacijske mreže PE
2-14 (12/15)

AV - auditorne vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
09:30 - 11:00
VLAOVIĆ JELENA
2-14 (12/15)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10449
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.