Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> EE 3. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij elektrotehnike
1. godina Računarstvo2. godina Informatika3. godina Informatika

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove automatskog upravljanja PE-LV2/24
3-27 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove automatskog upravljanja PER501
08:30 - 11:00
HRŽICA MATEJA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
9205

Osnove električnih pogona PE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove električnih pogona PE501 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8588
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove automatskog upravljanja PE-LV3/24
3-27 (12/12)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove automatskog upravljanja PER501
08:00 - 10:30
HRŽICA MATEJA
3-27 (12/12)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar
9527

Osnove automatskog upravljanja PE-LV1/24
3-27 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove automatskog upravljanja PER501
10:30 - 13:00
HRŽICA MATEJA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
9204
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove električnih pogona PE-LV1/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih pogona PE501
12:00 - 13:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-22 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9164

Osnove energetske elektronike PE-LV1/16
0-24 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetske elektronike PE503
13:30 - 15:00
BRANDIS ANDREJ
0-24 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9160

Osnove električnih pogona PE-LV2/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih pogona PE501
13:30 - 15:00
BENŠIĆ TIN
0-22 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
9169

Osnove energetske elektronike PE-LV2/16
0-24 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetske elektronike PE503
15:00 - 16:30
BRANDIS ANDREJ
0-24 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
9161

Osnove električnih pogona PE-LV3/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih pogona PE501
15:00 - 16:30
BENŠIĆ TIN
0-22 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
9170

Osnove elektroenergetskog sustava PE-LV1/16
3-21 3-22 (8/9)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektroenergetskog sustava PE502-17
15:00 - 16:30
KLJAJIĆ RUŽICA
3-21 3-22 (8/9)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9209

Osnove energetske elektronike PE-LV3/16
0-24 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetske elektronike PE503
16:30 - 18:00
BRANDIS ANDREJ
0-24 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
9162

Osnove elektroenergetskog sustava PE-LV2/16
3-21 3-22 (8/9)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektroenergetskog sustava PE502-17
16:30 - 18:00
KLJAJIĆ RUŽICA
3-21 3-22 (8/9)


Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
9513

Osnove elektroenergetskog sustava PE-LV3/16
3-21 3-22 (8/9)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektroenergetskog sustava PE502-17
18:00 - 19:30
KLJAJIĆ RUŽICA
3-21 3-22 (8/9)


Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
9514
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove energetske elektronike PE
2-23 (44/41)

PR - predavanja
Osnove energetske elektronike PE503
11:30 - 13:00
PELIN DENIS
2-23 (44/41)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8563

Osnove automatskog upravljanja PE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove automatskog upravljanja PER501 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
GRBIĆ RATKO
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8585
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.