Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika -> 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij elektrotehnike
1. godina Računarstvo2. godina Informatika3. godina Informatika

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Električne instalacije i rasvjeta SE-KV1/16
1-27 (14/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Električne instalacije i rasvjeta SE302
08:00 - 09:30
KRAUS ZORISLAV
1-27 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV1/16
Dodaj u google kalendar
9039

Osnove električnih strojeva SE-KV2/16
0-22 (16/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Osnove električnih strojeva SE301
08:00 - 09:30
FILIĆ MIRKO
0-22 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV2/16
Dodaj u google kalendar
9043

Električne instalacije i rasvjeta SE-KV2/16
1-27 (14/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Električne instalacije i rasvjeta SE302
09:30 - 11:00
KRAUS ZORISLAV
1-27 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV2/16
Dodaj u google kalendar
9040

Osnove električnih strojeva SE-KV1/16
0-22 (16/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Osnove električnih strojeva SE301
09:30 - 11:00
FILIĆ MIRKO
0-22 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV1/16
Dodaj u google kalendar
9042

Osnove električnih strojeva SE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove električnih strojeva SE301 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8754

Tjelesna kultura III SE
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura III S301
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (26/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
9050
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Uvod u diskretnu matematiku SE
K2-12 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Uvod u diskretnu matematiku SI301 (izborni)
08:00 - 11:15
RUDEC TOMISLAV
K2-12 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8752
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Arhitektura računalnih sustava SE
K2-1
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Arhitektura računalnih sustava SARIE301 (izborni) Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ALEKSI IVAN
K2-1 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8755
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematička statistika SE
K2-12 (16/15)

AV - auditorne vježbe
Matematička statistika S302-16
09:45 - 11:15
CRNJAC-MILIĆ DOMINIKA
K2-12 (16/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8756

Matematička statistika SE
K2-12 (30/30)

PR - predavanja
Matematička statistika S302-16
11:30 - 13:00
CRNJAC-MILIĆ DOMINIKA
K2-12 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8747
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove automatske regulacije SE-LV1/16
3-27 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove automatske regulacije SAIE301-17 (izborni)
08:30 - 11:00
HRŽICA MATEJA
3-27 (15/15)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9257

Električne instalacije i rasvjeta SE
2-23
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Električne instalacije i rasvjeta SE302 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
KRAUS ZORISLAV
2-23 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8753
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.