Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij računarstva -> 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij elektrotehnike
1. godina Računarstvo2. godina Informatika3. godina Informatika

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Digitalna elektronika PR-KV7/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
08:00 - 10:30
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV7/16
Dodaj u google kalendar
9522

Digitalna elektronika PR-KV2/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
10:30 - 13:00
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV2/16
Dodaj u google kalendar
9030

Algoritmi i strukture podataka PR-LV4/24
K3-12 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302
10:30 - 13:00
GALBA TOMISLAV
K3-12 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
9067

Algoritmi i strukture podataka PR
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302 Kontrolna zadaća
13:30 - 15:00
GALBA TOMISLAV
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
8546

Tjelesna kultura III PR-1
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura III P303
16:15 - 17:45
KERŽE PETAR
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
9046

Tjelesna kultura III PR-2
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura III P303
16:15 - 17:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
9048
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika III PR
K1-15 (28/30)

PR - predavanja
Matematika III P301
08:00 - 09:30
MAROŠEVIĆ TOMISLAV
K1-15 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
8543

Digitalna elektronika PR-KV4/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
09:45 - 12:15
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV4/16
Dodaj u google kalendar
9033

Algoritmi i strukture podataka PR-LV1/24
K3-1 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302
09:45 - 12:15
GALBA TOMISLAV
K3-1 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
9064
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Digitalna elektronika PR-KV6/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
09:30 - 12:00
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV6/16
Dodaj u google kalendar
9035

Digitalna elektronika PR-KV5/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
12:00 - 14:30
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV5/16
Dodaj u google kalendar
9034

Matematika III PR
2-31
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika III P301 Kontrolna zadaća
15:00 - 16:30
MILETIĆ JOSIP (vanjski suradnik)
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
8556
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Algoritmi i strukture podataka PR-LV2/24
K3-13 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302
08:00 - 10:30
GALBA TOMISLAV
K3-13 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
9065

Algoritmi i strukture podataka PR-LV5/24
K3-12 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302
08:00 - 10:30
BAUMGARTNER ALFONZO
K3-12 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
9449

Algoritmi i strukture podataka PR-LV3/24
K3-13 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Algoritmi i strukture podataka PR302
10:30 - 13:00
GALBA TOMISLAV
K3-13 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
9066
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Digitalna elektronika PR-KV3/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
08:00 - 10:30
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV3/16
Dodaj u google kalendar
9032

Operacijski sustavi PR-LV1/24
K3-12 (27/30)

LV - laboratorijske vježbe
Operacijski sustavi PR303-18
08:00 - 10:30
KRPIĆ ZDRAVKO
K3-12 (27/30)


Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
9053

Operacijski sustavi PR-LV5/24
K3-13 (27/30)

LV - laboratorijske vježbe
Operacijski sustavi PR303-18
08:00 - 10:30
BALEN JOSIP
K3-13 (27/30)


Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
9450

Digitalna elektronika PR-KV1/16
K1-2 (12/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Digitalna elektronika PRK301
10:30 - 13:00
SUŠAC FILIP
K1-2 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV1/16
Dodaj u google kalendar
9031

Operacijski sustavi PR-LV2/24
K3-1 (27/30)

LV - laboratorijske vježbe
Operacijski sustavi PR303-18
10:30 - 13:00
KRPIĆ ZDRAVKO
K3-1 (27/30)


Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
9054

Operacijski sustavi PR-LV4/24
K3-13 (27/30)

LV - laboratorijske vježbe
Operacijski sustavi PR303-18
10:30 - 13:00
BALEN JOSIP
K3-13 (27/30)


Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
9060

Operacijski sustavi PR-LV3/24
K3-13 (27/30)

LV - laboratorijske vježbe
Operacijski sustavi PR303-18
13:00 - 15:30
TOMIĆ DRAŽEN
K3-13 (27/30)


Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
9134
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.