Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Upisi i studiji
ObjaveUpisi na FERITPregled studijskih programaSveučilišni prijediplomski studijiStručni prijediplomski studijiRazlikovne obvezeDiplomski studijiDoktorski studijSveučilišni specijalistički studijiLABUS i besplatne pripreme za brucošeDokumenti za upise i studije
Studenti
ObjaveRaspored nastave i ispitaNajčešća pitanja studenataZahtjevi, potvrde i propisiStručna praksaMobilnost studenataStudentski zborE-sportKorisni linkovi za studenteDokumenti za studente
Znanost i suradnja
ObjaveKonferencije i časopisi FakultetaIstraživačke grupeMeđunarodna suradnjaProjektiSuradnja s gospodarstvomPopularizacija znanostiDokumenti za znanost i suradnjuTransfer tehnologijeMikrotik akademijaCentar za umjetnu inteligenciju
Fakultet
ObjaveOsnovni podaciZavodi FakultetaImenik djelatnika FakultetaUprava i službe FakultetaKvalitetaProstor i virtualna šetnjaKnjižnica i izdavačka djelatnostJavna nabavaNatječaji za radna mjestaDokumenti za fakultet
EnglishPrijava

 Raspored nastave i ispita

 Napomene  | Kalendar nastave ak.god. 2023./2024.

Prikaži pregled izvođenja nastave i ispita u kalendarskom obliku  

ZIMSKI SEMESTAR: 

  1. Nastava za sve godine svih studija (preddiplomskog sveučilišnog studija, preddiplomskogstručnog studija i diplomskog sveučilišnog studija) počinje 02. listopada 2023. godine.
     
  2. Nastava u zimskom semestru se održava od 02. listopada 2023. godine do 21. prosinca 2023. godine, te od 08. siječnja do 27. siječnja 2024.
     
  3. Božićni i novogodišnji blagdani traju od 22. prosinca 2023. godine do 06. siječnja 2024. godine.
     
  4. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u zimskom semestru traje od 04. prosinca 2023. godine do 09. prosinca 2023. godine.
     
  5. Zimski ispitni rok traje od 29. siječnja 2024. godine do 23. veljače 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo:

- razdoblje od 01. listopada do 04. studenog 2023. godine predviđeno za prvi ciklus Stručne prakse na sveučilišnom diplomskom studiju Računarstvo
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 06. studenog 2023. pa do kraja semestra.

Napomena za 3. godinu stručnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 11. prosinca 2023. godine pa do kraja semestra predviđeno je za prvi ciklus Stručne prakse na stručnom studiju
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 02. listopada do 8. prosinca 2023. godine.

 

LJETNI SEMESTAR:

  1. Nastava se u ljetnom semestru održava od 26. veljače 2024. godine do 07. lipnja 2024. godine.
     
  2. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u ljetnom semestru traje od 08. svibnja 2024. godine do 13. svibnja 2024. godine.
     
  3. Ljetni ispitni rok traje od 10. lipnja 2024. godine do 12. srpnja 2024. godine.
     
  4. Jesenski ispitni rok traje od 26. kolovoza 2024. godine do 27. rujna 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo i 3. godinu stručnih prijediplomskih stručnih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog/diplomskog rada, a prvih 7 dana u ožujku studenti mogu iskoristiti za odrađivanje prakse ako su je započeli početkom veljače. Stoga se nastava ostalih predmeta izvodi od 04. ožujka do 11. svibnja 2024. godine.

Napomena za 3. godinu  sveučilišnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine pa do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog rada. Stoga se nastava  iz ostalih predmeta izvodi od 26. veljače do 11. svibnja 2024. godine.

U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.

13. nastavni tj.

Print Sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija -> ET 1. godina

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija
IKT 1.g.ET 1.g.1.g. (stari)IKT 2.g.ET 2.g.EE 2.g. (stari)KI 2.g. (stari)EE 3.g.KI 3.g.

Sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo
1.g. PI1.g. RI2.g. PI2.g. RI 3.g. PI3.g. RI3.g. (stari)

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1.g.DKA 2.g.DKB 1.g.DKB 1.g. (stari)DKB 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
DEA 1.g.DEA 2.g.DEB 1.g.DEB 2.g.DEC 1.g. (stari)DEC 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Automatizacija industrijskih sustava
1.g.2.g.

Sveučilišni diplomski studij Računarstvo
DRA 1.g.DRA 2.g.DRB 1.g.DRB 2.g.DRC 1.g.DRC 2.g.DRD 1.g.DRD 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Stručni studij Računarstvo
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Računarstvo - Vinkovci
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Informatika
3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Automatika
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
1.g.2.g.3.g.

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika II
K2-1 (28/30)

PR - predavanja
Matematika II (PE201-22)
08:00 - 09:30
PETRIČEVIĆ VINKO
(28/30)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23061

Programiranje II
K2-1 (32/30)

PR - predavanja
Programiranje II (PE202-22)
09:45 - 13:00
JOB JOSIP
(32/30)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23067

Uvod u mehaniku i elektromagnetizam
K2-11
predavanja umjesto 2. svibnja 2023.

Nepoznato
Uvod u mehaniku i elektromagnetizam (PET206) predavanja umjesto 2. svibnja 2023.
13:15 - 16:30
SKENDER MARINA


Dodaj u google kalendar
24482

Tjelesna i zdravstvena kultura II
D-GV (22/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna i zdravstvena kultura II (PE203-22)
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
(22/30)

Otvori grupu PE-LV1
Dodaj u google kalendar
23129
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje II
K3-1
Predrok(16/15)

AV - auditorne vježbe
Programiranje II (PE202-22) Predrok
08:00 - 09:30
PEKO MARINA
(16/15)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23085

Osnove elektronike
K2-1 (42/45)

PR - predavanja
Osnove elektronike (PE204-22)
09:45 - 11:15
VINKO DAVOR
(42/45)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23062

Uvod u mehaniku i elektromagnetizam
K2-1 (48/50)

PR - predavanja
Uvod u mehaniku i elektromagnetizam (PET206)
11:30 - 14:45
SKENDER MARINA
(48/50)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23069

Matematika II
K2-1
Zamjena za ponedjeljak

Nepoznato
Matematika II (PE201-22) Zamjena za ponedjeljak
15:00 - 16:30
PETRIČEVIĆ VINKO


Dodaj u google kalendar
24519
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektronike
K2-12 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektronike (PE204-22)
08:00 - 09:30
FILIPOVIĆ LUKA
(28/30)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23080

Matematika II
K2-12 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika II (PE201-22)
09:45 - 11:15
ŠTEKO ANJA
(28/30)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23079

Osnove elektrotehnike II - ET
T1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
12:00 - 13:30
PRIMORAC MARIO
(12/15)

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
23108
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Uvod u mehaniku i elektromagnetizam
K2-11 (24/25)

AV - auditorne vježbe
Uvod u mehaniku i elektromagnetizam (PET206)
08:00 - 09:30
JUKIĆ DINA
(24/25)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23073

Osnove elektrotehnike II - ET
K2-12 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
09:45 - 11:15
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
(28/30)

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
23071

Osnove elektrotehnike II - ET
T1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
12:00 - 13:30
PRIMORAC MARIO
(12/15)

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
23110

Osnove elektronike
T3-28 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike (PE204-22)
12:00 - 13:30
HERCEG MARIJAN
(12/15)

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
23147

Osnove elektrotehnike II - ET
T1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
13:30 - 15:00
PRIMORAC MARIO
(12/15)

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
23109

Programiranje II
T3-27 (18/18)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II (PE202-22)
17:00 - 18:30
HRIBAR MARIO
(18/18)

Otvori grupu PE-ponavljaci
Dodaj u google kalendar
24424
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje II
T3-27 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II (PE202-22)
08:00 - 09:30
ŠOJO ROBERT
(26/30)

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
23116

Osnove elektronike
T3-28 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike (PE204-22)
08:00 - 09:30
HERCEG MARIJAN
(12/15)

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
23148

Programiranje II
T3-27 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II (PE202-22)
09:30 - 11:00
ŠOJO ROBERT
(26/30)

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
23117

Programiranje II
T1-21 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II (PE202-22)
09:30 - 11:00
PEKO MARINA
(26/30)

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar
23120

Programiranje II
T3-27 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II (PE202-22)
11:00 - 12:30
ŠTANFEL ŽELJKO
(26/30)

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar
23128

Osnove elektrotehnike II - ET
T1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
12:30 - 14:00
PRIMORAC MARIO
(12/15)

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
23106

Osnove elektrotehnike II - ET
T1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II - ET (PET205)
14:00 - 15:30
PRIMORAC MARIO
(12/15)

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
23107
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektronike
T3-28 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektronike (PE204-22)
08:00 - 09:30
BILANDŽIJA DOMAGOJ
(12/15)

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
23091

Dokumenti

Raspored nastave i ispita - Izvedbeni planovi:

Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek | Cara Hadrijana 10b, HR-31000 Osijek Tel: +385 (0) 31 224-600 | Fax: +385 (0) 31 224-605

IBAN: HR19 2390 0011 1000 16777, HPB | OIB: 95494259952 | PDV id. / VAT id.: HR95494259952 © 2021 FERIT | ferit@ferit.hr