Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Upisi i studiji
ObjaveUpisi na FERITPregled studijskih programaSveučilišni prijediplomski studijiStručni prijediplomski studijiRazlikovne obvezeDiplomski studijiDoktorski studijSveučilišni specijalistički studijiLABUS i besplatne pripreme za brucošeDokumenti za upise i studije
Studenti
ObjaveRaspored nastave i ispitaNajčešća pitanja studenataZahtjevi, potvrde i propisiStručna praksaMobilnost studenataStudentski zborE-sportKorisni linkovi za studenteDokumenti za studente
Znanost i suradnja
ObjaveKonferencije i časopisi FakultetaIstraživačke grupeMeđunarodna suradnjaProjektiSuradnja s gospodarstvomPopularizacija znanostiDokumenti za znanost i suradnjuTransfer tehnologijeMikrotik akademijaCentar za umjetnu inteligenciju
Fakultet
ObjaveOsnovni podaciMisija i vizijaZavodi FakultetaImenik djelatnika FakultetaUprava i službe FakultetaKvalitetaProstor i virtualna šetnjaKnjižnica i izdavačka djelatnostJavna nabavaNatječaji za radna mjestaDokumenti za fakultet
EnglishPrijava

 Raspored nastave i ispita

 Napomene  | Kalendar nastave ak.god. 2023./2024.

Prikaži pregled izvođenja nastave i ispita u kalendarskom obliku  

ZIMSKI SEMESTAR: 

  1. Nastava za sve godine svih studija (preddiplomskog sveučilišnog studija, preddiplomskogstručnog studija i diplomskog sveučilišnog studija) počinje 02. listopada 2023. godine.
     
  2. Nastava u zimskom semestru se održava od 02. listopada 2023. godine do 21. prosinca 2023. godine, te od 08. siječnja do 27. siječnja 2024.
     
  3. Božićni i novogodišnji blagdani traju od 22. prosinca 2023. godine do 06. siječnja 2024. godine.
     
  4. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u zimskom semestru traje od 04. prosinca 2023. godine do 09. prosinca 2023. godine.
     
  5. Zimski ispitni rok traje od 29. siječnja 2024. godine do 23. veljače 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo:

- razdoblje od 01. listopada do 04. studenog 2023. godine predviđeno za prvi ciklus Stručne prakse na sveučilišnom diplomskom studiju Računarstvo
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 06. studenog 2023. pa do kraja semestra.

Napomena za 3. godinu stručnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 11. prosinca 2023. godine pa do kraja semestra predviđeno je za prvi ciklus Stručne prakse na stručnom studiju
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 02. listopada do 8. prosinca 2023. godine.

 

LJETNI SEMESTAR:

  1. Nastava se u ljetnom semestru održava od 26. veljače 2024. godine do 07. lipnja 2024. godine.
     
  2. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u ljetnom semestru traje od 08. svibnja 2024. godine do 13. svibnja 2024. godine.
     
  3. Ljetni ispitni rok traje od 10. lipnja 2024. godine do 12. srpnja 2024. godine.
     
  4. Jesenski ispitni rok traje od 26. kolovoza 2024. godine do 27. rujna 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo i 3. godinu stručnih prijediplomskih stručnih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog/diplomskog rada, a prvih 7 dana u ožujku studenti mogu iskoristiti za odrađivanje prakse ako su je započeli početkom veljače. Stoga se nastava ostalih predmeta izvodi od 04. ožujka do 11. svibnja 2024. godine.

Napomena za 3. godinu  sveučilišnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine pa do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog rada. Stoga se nastava  iz ostalih predmeta izvodi od 26. veljače do 11. svibnja 2024. godine.

U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.

13. nastavni tj.

Print Stručni studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika -> 2. godina

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija
IKT 1.g.ET 1.g.1.g. (stari)IKT 2.g.ET 2.g.EE 2.g. (stari)KI 2.g. (stari)EE 3.g.KI 3.g.

Sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo
1.g. PI1.g. RI2.g. PI2.g. RI 3.g. PI3.g. RI3.g. (stari)

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1.g.DKA 2.g.DKB 1.g.DKB 1.g. (stari)DKB 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
DEA 1.g.DEA 2.g.DEB 1.g.DEB 2.g.DEC 1.g. (stari)DEC 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Automatizacija industrijskih sustava
1.g.2.g.

Sveučilišni diplomski studij Računarstvo
DRA 1.g.DRA (stari) 1.g.DRA 2.g.DRB 1.g.DRB (stari) 1.g.DRB 2.g.DRC 1.g.DRC (stari) 1.g.DRC 2.g.DRD 1.g.DRD (stari) 1.g.DRD 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Stručni studij Računarstvo
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Računarstvo - Vinkovci
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Informatika
3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Automatika
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
1.g.2.g.3.g.

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Mjerenja u elektrotehnici
T0-20 (46/45)

PR - predavanja
Mjerenja u elektrotehnici (SAE402-15)
15:00 - 18:15
DORIĆ DRAŽEN
(46/45)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23948

Mjerenja u elektrotehnici
T0-20 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Mjerenja u elektrotehnici (SAE402-15)
18:30 - 20:00
DORIĆ DRAŽEN
(14/15)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23961
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Recikliranje elektrotehničkih proizvoda
T0-20
kontrolna zadaća (16/15)

AV - auditorne vježbe
Recikliranje elektrotehničkih proizvoda (SIAE401-17) (izborni) kontrolna zadaća
09:00 - 10:30
ROZING GORAN
(16/15)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23966

Materijali i tehnološki postupci
T1-23 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Materijali i tehnološki postupci (SAE401)
10:45 - 13:15
ROZING GORAN
(15/15)

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
23972
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Transformatori i električni rotacijski strojevi
T2-21 (46/45)

PR - predavanja
Transformatori i električni rotacijski strojevi (SE401-15)
08:00 - 09:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
(46/45)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23953

Energetska elektronika
T2-21 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Energetska elektronika (SEIA401-15)
09:45 - 11:15
VULIN DRAGAN
(14/15)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23963

Energetska elektronika
T0-31 (4/4)

PR - predavanja
Energetska elektronika (SEIA401-15)
11:30 - 14:45
BAŠIĆ IVICA
(4/4)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23960
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Transformatori i električni rotacijski strojevi
T0-22 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Transformatori i električni rotacijski strojevi (SE401-15)
08:00 - 11:00
FILIĆ MIRKO
(26/30)

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
23978
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Transformatori i električni rotacijski strojevi
T0-20
kontrolna zadaća (16/15)

AV - auditorne vježbe
Transformatori i električni rotacijski strojevi (SE401-15) kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
(16/15)

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
23964

Energetska elektronika
T0-24 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Energetska elektronika (SEIA401-15)
09:45 - 11:15
BRANDIS ANDREJ
(12/15)

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
23976
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Dokumenti

Raspored nastave i ispita - Izvedbeni planovi:

Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek | Cara Hadrijana 10b, HR-31000 Osijek Tel: +385 (0) 31 224-600 | Fax: +385 (0) 31 224-605

IBAN: HR19 2390 0011 1000 16777, HPB | OIB: 95494259952 | PDV id. / VAT id.: HR95494259952 © 2021 FERIT | ferit@ferit.hr