Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij računarstva -> 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Signali i sustavi
K3-13
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi --> P403 Nadoknada
08:00 - 09:30
NOVOSELNIK FILIP
K3-13 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
10459

Signali i sustavi
K3-12
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi --> P403 Nadoknada
08:00 - 09:30
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-12 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
10483

Signali i sustavi
K3-12
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi --> P403 Nadoknada
09:30 - 11:00
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-12 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
10458

Signali i sustavi
K3-13 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi --> P403
09:30 - 11:00
HABIJAN MARIJA
K3-13 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
10542

Signali i sustavi
K3-12
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi --> P403 Nadoknada
11:00 - 12:30
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-12 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
10460

Engleski jezik I
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I --> P404 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
10429

Engleski jezik I
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I --> P404 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
BOŽIĆ-LENARD DRAGANA
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
10430
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Vjerojatnost i statistika
K2-1 (28/30)

PR - predavanja
Vjerojatnost i statistika --> P402
09:45 - 13:00
GALIĆ RADOSLAV
K2-1 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10415
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Teorija informacije
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Teorija informacije --> PRK401 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
LIŠNJIĆ ANĐELKO
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10451

Vjerojatnost i statistika
2-31 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Vjerojatnost i statistika --> P402
13:15 - 14:45
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
10439
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima
K3-12 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima --> PR402-18
08:00 - 11:00
ZORIĆ BRUNO
K3-12 (28/30)


Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
10526

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima
K3-13 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima --> PR402-18
08:00 - 11:00
BAJER DRAŽEN
K3-13 (28/30)


Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
10534

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima
K3-12 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima --> PR402-18
11:00 - 14:00
ZORIĆ BRUNO
K3-12 (28/30)


Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
10527

Tjelesna kultura IV
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV --> P405
19:15 - 20:45
KERŽE PETAR
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
10477

Tjelesna kultura IV
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV --> P405
19:15 - 20:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
10547
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
08:00 - 09:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10494

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima
K3-13 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima --> PR402-18
08:00 - 11:00
ZORIĆ BRUNO
K3-13 (28/30)


Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
10528

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
09:30 - 11:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10495

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
11:00 - 12:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10496

Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima
K3-13 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Razvoj programske podrške objektno orijentiranim načelima --> PR402-18
11:30 - 14:30
ZORIĆ BRUNO
K3-13 (28/30)


Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
10525

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
12:30 - 14:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV4/16
Dodaj u google kalendar
10497

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
14:00 - 15:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV5/16
Dodaj u google kalendar
10498

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
15:30 - 17:00
TOMIĆ DRAŽEN
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV6/16
Dodaj u google kalendar
10499

Komunikacijske mreže
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže --> P401
17:00 - 18:30
TOMIĆ DRAŽEN
3-18 (14/15)


Otvori grupu PR-LV7/16
Dodaj u google kalendar
10500
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

Nastava koja se održava na FAZOS-u održavat će se u dvorani Aula Alta na 4. katu FAZOS-a ( Vladimira Preloga 1, 31000, Osijek KAMPUS). Nastavnici su dužni dočekati studente 10-ak minuta prije predavanja na ulasku zgradu fakulteta te ih uvesti u predavaonicu. Budući da će svi studenti potpisati izjavu o mjerenju tjelesne temperature prije dolaska na fakultet, neće biti potrebno mjeriti im temperaturu na ulasku u zgradu.

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.