Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> EE 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Analiza električkih mreža PE
2-23 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Analiza električkih mreža-> PEK401
09:45 - 11:15
PELIN DENIS
2-23 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10417

Osnove električnih strojeva PE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10421

Komunikacijske mreže PE
2-14 (40/45)

PR - predavanja
Komunikacijske mreže-> P401
13:15 - 16:30
ŽAGAR DRAGO
2-14 (40/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10410
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Signali i sustavi PE-LV1/24
3-27
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi-> P403 Nadoknada
08:00 - 09:30
LEVENTIĆ HRVOJE
3-27 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
10454

Signali i sustavi PE-LV2/24
3-27
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi-> P403 Nadoknada
09:30 - 11:00
LEVENTIĆ HRVOJE
3-27 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
10455

Tjelesna kultura IV PE-1
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
10479

Tjelesna kultura IV PE-2
D-GV (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura IV-> P405
17:15 - 18:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (26/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
10545
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove električnih strojeva PE-LV1/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
08:00 - 09:30
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-22 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10464

Komunikacijske mreže PE-LV3/16
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
08:00 - 09:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10492

Osnove električnih strojeva PE-LV2/16
0-22 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
09:30 - 11:00
ĆORLUKA VENCO
0-22 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10469

Komunikacijske mreže PE-LV1/16
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
09:30 - 11:00
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10490

Komunikacijske mreže PE-LV2/16
3-18 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Komunikacijske mreže-> P401
11:00 - 12:30
KRIŽANOVIĆ VIŠNJA
3-18 (14/15)


Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10491

Osnove električnih strojeva PE-LV3/16
0-22 (2/4)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove električnih strojeva-> PE401
11:00 - 12:30
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
0-22 (2/4)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
11193
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik I PE-1
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I-> P404 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
FERČEC IVANKA
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
10422

Vjerojatnost i statistika PE
2-14 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Vjerojatnost i statistika-> P402
13:15 - 14:45
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
2-14 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
10440
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.