Raspored nastave i ispita


Učitaj prijašnjih 100 objava

13. nastavni tj.

Stručni studij računarstva -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike
1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike --> SR101
09:00 - 10:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV2
Dodaj u google kalendar
9443

Osnove elektrotehnike
1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike --> SR101
10:30 - 12:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV3
Dodaj u google kalendar
9444

Osnove elektrotehnike
1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike --> SR101
12:00 - 13:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV4
Dodaj u google kalendar
9445

Osnove elektrotehnike
1-25 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike --> SR101
13:30 - 15:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-LV1
Dodaj u google kalendar
9442
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik I
K2-12 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I --> S105-ENG
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K2-12 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR2
Dodaj u google kalendar
8730

Engleski jezik I
K2-12 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I --> S105-ENG
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
K2-12 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SR1
Dodaj u google kalendar
8731

Matematika za računarstvo I
K2-1 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika za računarstvo I --> SR107
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
K2-1 (30/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8737

Osnove elektrotehnike
K2-1
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike --> SR101 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
BARIĆ TOMISLAV
K2-1 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8739
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika
K2-1 (28/30)

PR - predavanja
Fizika --> S103
11:30 - 13:00
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8718

Fizika
K2-1 (28/30)

AV - auditorne vježbe
Fizika --> S103
13:15 - 14:45
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8734
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Njemački jezik I
0-30 (14/15)

PR - predavanja
Njemački jezik I --> S105-NJEM
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (14/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8707

Njemački jezik I
0-30 (14/15)

AV - auditorne vježbe
Njemački jezik I --> S105-NJEM
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (14/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8725

Fizika
K2-1 (30/30)

PR - predavanja
Fizika --> S103
11:30 - 13:00
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8718

Fizika
K2-1 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Fizika --> S103
13:15 - 14:45
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K2-1 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8734

Tjelesna kultura I
D-GV (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I --> S106
19:15 - 20:45
KERŽE PETAR
D-GV (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
8802
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I
K3-12 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I --> SR102
11:30 - 13:00
PEKO MARINA
K3-12 (26/30)


Otvori grupu SR-LV2
Dodaj u google kalendar
8833

Programiranje I
K3-12 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I --> SR102
13:00 - 14:30
PEKO MARINA
K3-12 (26/30)


Otvori grupu SR-LV1
Dodaj u google kalendar
8832

Inženjerska grafika
K3-1 (24/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika --> S104
13:00 - 14:30
STURKO OKSANA
K3-1 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV2/24
Dodaj u google kalendar
8839

Programiranje I
K3-12 (26/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I --> SR102
14:30 - 16:00
PEKO MARINA
K3-12 (26/30)


Otvori grupu SR-LV3
Dodaj u google kalendar
8834

Inženjerska grafika
K3-1 (24/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika --> S104
14:30 - 16:00
STURKO OKSANA
K3-1 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV1/24
Dodaj u google kalendar
8838

Inženjerska grafika
K3-1 (24/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika --> S104
16:00 - 17:30
STURKO OKSANA
K3-1 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SR-KV3/24
Dodaj u google kalendar
8840
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

Nastava koja se održava na FAZOS-u održavat će se u dvorani Aula Alta na 4. katu FAZOS-a ( Vladimira Preloga 1, 31000, Osijek KAMPUS). Nastavnici su dužni dočekati studente 10-ak minuta prije predavanja na ulasku zgradu fakulteta te ih uvesti u predavaonicu. Budući da će svi studenti potpisati izjavu o mjerenju tjelesne temperature prije dolaska na fakultet, neće biti potrebno mjeriti im temperaturu na ulasku u zgradu.

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.