Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij elektrotehnike
1. godina Računarstvo2. godina Informatika3. godina Informatika

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I PE-LV1/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
08:00 - 09:30
PEKO MARINA
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
8890

Osnove elektrotehnike I PE-LV5/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
08:00 - 09:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
8939

Programiranje I PE-LV2/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
09:30 - 11:00
PEKO MARINA
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
8891

Osnove elektrotehnike I PE-LV4/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
09:30 - 11:00
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
8938

Osnove elektrotehnike I PE-LV1/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
11:00 - 12:30
ĆORLUKA VENCO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
8853

Programiranje I PE-LV3/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
11:00 - 12:30
ROMIĆ KREŠIMIR
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar
8868

Osnove elektrotehnike I PE-LV2/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
12:30 - 14:00
ĆORLUKA VENCO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
8854

Programiranje I PE-LV4/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
12:30 - 14:00
ROMIĆ KREŠIMIR
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar
8869

Programiranje I PE-LV5/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
14:00 - 15:30
ŠOJO ROBERT
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar
8918

Osnove elektrotehnike I PE-LV6/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
14:00 - 15:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar
8940

Osnove elektrotehnike I PE-LV3/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
15:30 - 17:00
ĆORLUKA VENCO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
8855

Programiranje I PE-LV6/24
1-21 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I P106
15:30 - 17:00
ŠOJO ROBERT
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar
8919

Osnove elektrotehnike I PE-LV9/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
17:00 - 18:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar
8943

Osnove elektrotehnike I PE-LV7/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
18:30 - 20:00
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar
8941
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika I PE-AV2
0-20 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I P102
09:45 - 11:15
ŠTEKO ANJA
0-20 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
8521

Osnove elektrotehnike I PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I P103 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
ĆORLUKA VENCO
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
8515

Matematika I PE-AV1
0-20 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I P102
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
0-20 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
8520

Osnove elektrotehnike I PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I P103 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
8510

Osnove elektrotehnike I PE-LV8/16
1-25 (14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I P103
15:00 - 16:30
PRIMORAC MARIO
1-25 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
8942
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika I PE
2-31
KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe(50/45)

PR - predavanja
Fizika I PE104 KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe
11:30 - 13:00
SKENDER MARINA
2-31 (50/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8500

Tjelesna kultura I PE-1
D-GV (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
8862

Tjelesna kultura I PE-2
D-GV (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
8863
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE
2-31 (28/30)

PR - predavanja
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105
11:30 - 13:00
MRČELA TOMISLAV
2-31 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8496

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV1/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
13:00 - 13:45
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV1/24
Dodaj u google kalendar
9018

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV2/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
13:45 - 14:30
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV2/24
Dodaj u google kalendar
9019

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV3/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
14:30 - 15:15
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV3/24
Dodaj u google kalendar
9020

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV4/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
15:15 - 16:00
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV4/24
Dodaj u google kalendar
9021

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV5/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
16:00 - 16:45
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV5/24
Dodaj u google kalendar
9022

Inženjerska grafika i dokumentiranje PE-KV6/24
3-27
Kolokvij(15/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje P105 Kolokvij
16:45 - 17:30
STURKO OKSANA
3-27 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV6/24
Dodaj u google kalendar
9023
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linearna algebra PE
2-31 (32/30)

PR - predavanja
Linearna algebra P101
08:00 - 11:15
GALIĆ RADOSLAV
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
8501

Linearna algebra PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra P101 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
KATIĆ ANITA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
8524

Linearna algebra PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra P101 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
KATIĆ ANITA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
8525
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.