Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Upisi i studiji
ObjaveUpisi na FERITPregled studijskih programaSveučilišni prijediplomski studijiStručni prijediplomski studijiRazlikovne obvezeDiplomski studijiDoktorski studijSveučilišni specijalistički studijiLABUS i besplatne pripreme za brucošeDokumenti za upise i studije
Studenti
ObjaveRaspored nastave i ispitaNajčešća pitanja studenataZahtjevi, potvrde i propisiStručna praksaMobilnost studenataStudentski zborE-sportKorisni linkovi za studenteDokumenti za studente
Znanost i suradnja
ObjaveKonferencije i časopisi FakultetaIstraživačke grupeMeđunarodna suradnjaProjektiSuradnja s gospodarstvomPopularizacija znanostiDokumenti za znanost i suradnjuTransfer tehnologijeMikrotik akademijaCentar za umjetnu inteligenciju
Fakultet
ObjaveOsnovni podaciZavodi FakultetaImenik djelatnika FakultetaUprava i službe FakultetaKvalitetaProstor i virtualna šetnjaKnjižnica i izdavačka djelatnostJavna nabavaNatječaji za radna mjestaDokumenti za fakultet
EnglishPrijava

 Raspored nastave i ispita

 Napomene  | Kalendar nastave ak.god. 2023./2024.

Prikaži pregled izvođenja nastave i ispita u kalendarskom obliku  

ZIMSKI SEMESTAR: 

  1. Nastava za sve godine svih studija (preddiplomskog sveučilišnog studija, preddiplomskogstručnog studija i diplomskog sveučilišnog studija) počinje 02. listopada 2023. godine.
     
  2. Nastava u zimskom semestru se održava od 02. listopada 2023. godine do 21. prosinca 2023. godine, te od 08. siječnja do 27. siječnja 2024.
     
  3. Božićni i novogodišnji blagdani traju od 22. prosinca 2023. godine do 06. siječnja 2024. godine.
     
  4. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u zimskom semestru traje od 04. prosinca 2023. godine do 09. prosinca 2023. godine.
     
  5. Zimski ispitni rok traje od 29. siječnja 2024. godine do 23. veljače 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo:

- razdoblje od 01. listopada do 04. studenog 2023. godine predviđeno za prvi ciklus Stručne prakse na sveučilišnom diplomskom studiju Računarstvo
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 06. studenog 2023. pa do kraja semestra.

Napomena za 3. godinu stručnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 11. prosinca 2023. godine pa do kraja semestra predviđeno je za prvi ciklus Stručne prakse na stručnom studiju
pa se nastava iz ostalih predmeta izvodi od 02. listopada do 8. prosinca 2023. godine.

 

LJETNI SEMESTAR:

  1. Nastava se u ljetnom semestru održava od 26. veljače 2024. godine do 07. lipnja 2024. godine.
     
  2. Izvanredni ispitni rok za apsolvente u ljetnom semestru traje od 08. svibnja 2024. godine do 13. svibnja 2024. godine.
     
  3. Ljetni ispitni rok traje od 10. lipnja 2024. godine do 12. srpnja 2024. godine.
     
  4. Jesenski ispitni rok traje od 26. kolovoza 2024. godine do 27. rujna 2024. godine.

 

Napomena za 2. godinu sveučilišnog diplomskog studija Računarstvo i 3. godinu stručnih prijediplomskih stručnih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog/diplomskog rada, a prvih 7 dana u ožujku studenti mogu iskoristiti za odrađivanje prakse ako su je započeli početkom veljače. Stoga se nastava ostalih predmeta izvodi od 04. ožujka do 11. svibnja 2024. godine.

Napomena za 3. godinu  sveučilišnih prijediplomskih studija:

- razdoblje od 13. svibnja 2024. godine pa do kraja semestra predviđeno je za intenzivniju izradu završnog rada. Stoga se nastava  iz ostalih predmeta izvodi od 26. veljače do 11. svibnja 2024. godine.

U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.

3. nastavni tj.

Print Sveučilišni diplomski studij Računarstvo -> DRB 1. godina

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija
IKT 1.g.ET 1.g.1.g. (stari)IKT 2.g.ET 2.g.EE 2.g. (stari)KI 2.g. (stari)EE 3.g.KI 3.g.

Sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo
1.g. PI1.g. RI2.g. PI2.g. RI 3.g. PI3.g. RI3.g. (stari)

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1.g.DKA 2.g.DKB 1.g.DKB 1.g. (stari)DKB 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
DEA 1.g.DEA 2.g.DEB 1.g.DEB 2.g.DEC 1.g. (stari)DEC 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika, smjer Automatizacija industrijskih sustava
1.g.2.g.

Sveučilišni diplomski studij Računarstvo
DRA 1.g.DRA 2.g.DRB 1.g.DRB 2.g.DRC 1.g.DRC 2.g.DRD 1.g.DRD 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1.g.DA 2.g.

Stručni studij Računarstvo
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Računarstvo - Vinkovci
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Informatika
3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Automatika
1.g.2.g.3.g.

Stručni studij Elektrotehnika, smjer Elektroenergetika
1.g.2.g.3.g.

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove robotike
K3-13 (4/30)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove robotike (DRb2-05)
08:00 - 11:00
PEJIĆ PETRA
(4/30)

Otvori grupu DRB2-LV1/2
Dodaj u google kalendar
23758

Meko računarstvo
T0-31 (12/30)

PR - predavanja
Meko računarstvo (DRb2-03-18)
11:30 - 14:45
NYARKO EMMANUEL-KARLO
(12/30)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23732
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove robotike
K1-16 (10/22)

PR - predavanja
Osnove robotike (DRb2-05)
08:00 - 11:15
CUPEC ROBERT
(10/22)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23734
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Ugradbeni računalni sustavi
T0-33 (12/30)

PR - predavanja
Ugradbeni računalni sustavi (DRab2-04-17)
11:30 - 14:45
KESER TOMISLAV
(12/30)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23742

Meko računarstvo
K3-12 (4/30)

LV - laboratorijske vježbe
Meko računarstvo (DRb2-03-18)
15:00 - 18:00
FILKO DAMIR
(4/30)

Otvori grupu DRB2-LV1/2
Dodaj u google kalendar
23753
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Računalni sustavi stvarnog vremena
K2-1 (20/45)

PR - predavanja
Računalni sustavi stvarnog vremena (DR2-01)
08:00 - 11:15
MARTINOVIĆ GORAN
(20/45)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23738

Računalni sustavi stvarnog vremena
K3-12 (4/30)

LV - laboratorijske vježbe
Računalni sustavi stvarnog vremena (DR2-01)
11:30 - 14:30
BAJER DRAŽEN
(4/30)

Otvori grupu DRB2-LV1/2
Dodaj u google kalendar
23765
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Ugradbeni računalni sustavi
T0-31 (2/15)

AV - auditorne vježbe
Ugradbeni računalni sustavi (DRab2-04-17)
09:45 - 11:15
GRBIĆ RATKO
(2/15)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23744

Računalni sustavi stvarnog vremena
FAZOS Aula Media (24/45)

PR - predavanja
Računalni sustavi stvarnog vremena (DR2-01)
13:00 - 16:15
MARTINOVIĆ GORAN
(24/45)

Otvori grupu DRB2
Dodaj u google kalendar
23738
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Dokumenti

Raspored nastave i ispita - Izvedbeni planovi:

Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek | Cara Hadrijana 10b, HR-31000 Osijek Tel: +385 (0) 31 224-600 | Fax: +385 (0) 31 224-605

IBAN: HR19 2390 0011 1000 16777, HPB | OIB: 95494259952 | PDV id. / VAT id.: HR95494259952 © 2021 FERIT | ferit@ferit.hr