Raspored nastave i ispita

4. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika -> 3. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Web programiranje SR
K1-15 (20/30)

PR - predavanja
Web programiranje-> SR501-17
08:00 - 11:15
NENADIĆ KREŠIMIR
K1-15 (20/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12032

Programsko inženjerstvo SR-LV2/16
K3-13 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programsko inženjerstvo-> SAR503-17
11:30 - 14:30
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-13 (12/30)


Otvori grupu SR-LV2/16
Dodaj u google kalendar
12046

Web programiranje SR-LV1/24
K3-12 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Web programiranje-> SR501-17
11:30 - 14:30
KÖHLER MIRKO
K3-12 (12/30)


Otvori grupu SR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
12055
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Web programiranje SR
2-14 (24/30)

PR - predavanja
Web programiranje-> SR501-17
08:00 - 11:15
NENADIĆ KREŠIMIR
2-14 (24/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12032

Programsko inženjerstvo SR-LV1/16
K3-13 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programsko inženjerstvo-> SAR503-17
11:45 - 14:45
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-13 (12/30)


Otvori grupu SR-LV1/16
Dodaj u google kalendar
12045

Web programiranje SR-LV2/24
K3-1 (12/30)

LV - laboratorijske vježbe
Web programiranje-> SR501-17
11:45 - 14:45
KÖHLER MIRKO
K3-1 (12/30)


Otvori grupu SR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
12056
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Web programiranje SR-KV1/24
K3-12 (4/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Web programiranje-> SR501-17
12:00 - 15:00
KÖHLER MIRKO
K3-12 (4/15)


Otvori grupu SR-KV1/24
Dodaj u google kalendar
12072

Uvod u ekonomiku i management SR
K1-15
Digitalna karijera (K.Miličević)(11/30)

PR - predavanja
Uvod u ekonomiku i management-> S503-17 Digitalna karijera (K.Miličević)
16:00 - 20:00
CRNJAC-MILIĆ DOMINIKA
K1-15 (11/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12029
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Web programiranje SR-KV2/24
K3-1 (4/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Web programiranje-> SR501-17
08:00 - 11:00
KÖHLER MIRKO
K3-1 (4/15)


Otvori grupu SR-KV2/24
Dodaj u google kalendar
12073
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Uvod u ekonomiku i management SR
2-31 (13/30)

PR - predavanja
Uvod u ekonomiku i management-> S503-17
11:30 - 13:00
CRNJAC-MILIĆ DOMINIKA
2-31 (13/30)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12029

Uvod u ekonomiku i management SR
2-31 (4/15)

AV - auditorne vježbe
Uvod u ekonomiku i management-> S503-17
13:15 - 14:45
CRNJAC-MILIĆ DOMINIKA
2-31 (4/15)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12038

Programsko inženjerstvo SR
2-14 (4/10)

PR - predavanja
Programsko inženjerstvo-> SAR503-17
15:00 - 18:15
LEVENTIĆ HRVOJE
2-14 (4/10)


Otvori grupu SR
Dodaj u google kalendar
12022
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.