Raspored nastave i ispita

2. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij računarstva -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematičke osnove računarstva PR
K2-1 (8/45)

PR - predavanja
Matematičke osnove računarstva-> PR101
08:00 - 11:15
RUDEC TOMISLAV
K2-1 (8/45)


Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11213

Programiranje I PR-AV1
K1-16 (2/15)

AV - auditorne vježbe
Programiranje I-> P106
11:30 - 13:00
BAJER DRAŽEN
K1-16 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV1
Dodaj u google kalendar
11223

Matematika I PR-AV2
K2-11 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I-> P102
11:30 - 13:00
ŠTEKO ANJA
K2-11 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV2
Dodaj u google kalendar
11240

Programiranje I PR-AV2
K1-16 (2/15)

AV - auditorne vježbe
Programiranje I-> P106
13:15 - 14:45
BAJER DRAŽEN
K1-16 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV2
Dodaj u google kalendar
11224

Matematika I PR-AV1
K2-11 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I-> P102
13:15 - 14:45
ŠTEKO ANJA
K2-11 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV1
Dodaj u google kalendar
11239
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linearna algebra PR
K2-1 (8/30)

PR - predavanja
Linearna algebra-> P101
08:00 - 11:15
KATIĆ ANITA
K2-1 (8/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11209

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR
K2-1 (4/30)

PR - predavanja
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
11:30 - 13:00
MRČELA TOMISLAV
K2-1 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11211

Matematika I PR
K2-1 (4/22)

PR - predavanja
Matematika I-> P102
13:15 - 14:45
HREHOROVIĆ IVAN
K2-1 (4/22)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11205

Tjelesna kultura I PR-1
D-GV (4/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> P107
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-1
Dodaj u google kalendar
11249

Tjelesna kultura I PR-2
D-GV (4/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> P107
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-2
Dodaj u google kalendar
11250
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I PR-LV1/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
08:00 - 09:30
PEKO MARINA
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV1/24
Dodaj u google kalendar
11278

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV2/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
08:00 - 09:30
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV2/24
Dodaj u google kalendar
11425

Programiranje I PR-LV2/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
09:30 - 11:00
PEKO MARINA
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV2/24
Dodaj u google kalendar
11312

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV1/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
09:30 - 11:00
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV1/24
Dodaj u google kalendar
11424

Programiranje I PR-LV3/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
11:00 - 12:30
ROMIĆ KREŠIMIR
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV3/24
Dodaj u google kalendar
11258

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV4/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
11:00 - 12:30
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV4/24
Dodaj u google kalendar
11427

Programiranje I PR-LV4/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
12:30 - 14:00
ROMIĆ KREŠIMIR
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV4/24
Dodaj u google kalendar
11259

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV3/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
12:30 - 14:00
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV3/24
Dodaj u google kalendar
11426

Programiranje I PR-LV5/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
14:00 - 15:30
ŠOJO ROBERT
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV5/24
Dodaj u google kalendar
11315

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV6/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
14:00 - 15:30
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV6/24
Dodaj u google kalendar
11429

Programiranje I PR-LV6/24
K3-12 (2/15)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje I-> P106
15:30 - 17:00
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
K3-12 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-LV6/24
Dodaj u google kalendar
11305

Inženjerska grafika i dokumentiranje PR-KV5/24
K3-1 (2/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje-> P105
15:30 - 17:00
STURKO OKSANA
K3-1 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-KV5/24
Dodaj u google kalendar
11428
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I PR
K2-1 (8/30)

PR - predavanja
Programiranje I-> P106
08:00 - 11:15
MARTINOVIĆ GORAN
K2-1 (8/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11197

Osnove elektrotehnike I PR-AV1
K2-12 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
11:30 - 13:00
VULIN DRAGAN
K2-12 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV1
Dodaj u google kalendar
11233

Linearna algebra PR-AV2
K2-11 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra-> P101
11:30 - 13:00
KATIĆ ANITA
K2-11 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV2
Dodaj u google kalendar
11244

Osnove elektrotehnike I PR-AV2
K2-12 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I-> P103
13:15 - 14:45
VULIN DRAGAN
K2-12 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV2
Dodaj u google kalendar
11234

Linearna algebra PR-AV1
K2-11 (4/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra-> P101
13:15 - 14:45
KATIĆ ANITA
K2-11 (4/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PR-AV1
Dodaj u google kalendar
11243
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik PR
0-30 (2/15)

PR - predavanja
Engleski jezik-> PF101 (fakultativni)
08:00 - 09:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11195

Engleski jezik PR
0-30 (2/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik-> PF101 (fakultativni)
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (2/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PR
Dodaj u google kalendar
11216

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.