Raspored nastave i ispita

12. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika -> 2. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Materijali i tehnološki postupci SE-LV2/16
1-23 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Materijali i tehnološki postupci-> SAE401
11:00 - 12:30
ROZING GORAN
1-23 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10990

Materijali i tehnološki postupci SE-LV1/16
1-23 (12/15)

LV - laboratorijske vježbe
Materijali i tehnološki postupci-> SAE401
12:30 - 14:00
ROZING GORAN
1-23 (12/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10989

Mjerenja u elektrotehnici SE
2-21 (42/45)

PR - predavanja
Mjerenja u elektrotehnici-> SAE402-15
15:00 - 18:15
DORIĆ DRAŽEN
2-21 (42/45)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
10956
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Recikliranje elektrotehničkih proizvoda SE-LV1/16
0-30 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Recikliranje elektrotehničkih proizvoda-> SIAE401-17 (izborni)
08:00 - 11:00
ROZING GORAN
0-30 (8/15)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11021

Energetska elektronika SE
0-31
Gostujuće predavanje Mareton(44/41)

PR - predavanja
Energetska elektronika-> SEIA401-15 Gostujuće predavanje Mareton
11:30 - 13:00
PELIN DENIS
0-31 (44/41)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
10962

Projekti za društveno korisno učenje SE
K0-9 K0-10 (4/10)

KV - konstrukcijske vježbe
Projekti za društveno korisno učenje-> SI401-17 (izborni)
15:00 - 18:00
BARUKČIĆ MARINKO
K0-9 K0-10 (4/10)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11042
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Energetska elektronika SE-LV2/16
0-24 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Energetska elektronika-> SEIA401-15
08:00 - 09:30
BRANDIS ANDREJ
0-24 (10/15)


Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11004

Transformatori i električni rotacijski strojevi SE-LV1/16
0-22 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Transformatori i električni rotacijski strojevi-> SE401-15
08:00 - 09:30
FILIĆ MIRKO
0-22 (24/30)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11006

Energetska elektronika SE-LV1/16
0-24 (10/15)

LV - laboratorijske vježbe
Energetska elektronika-> SEIA401-15
09:30 - 11:00
BRANDIS ANDREJ
0-24 (10/15)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
11003

Transformatori i električni rotacijski strojevi SE-LV2/16
0-22 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Transformatori i električni rotacijski strojevi-> SE401-15
09:30 - 11:00
FILIĆ MIRKO
0-22 (24/30)


Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
11007

Materijali i tehnološki postupci SE
2-21 (10/10)

PR - predavanja
Materijali i tehnološki postupci-> SAE401
11:30 - 13:00
MRČELA TOMISLAV
2-21 (10/10)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
10958

Mjerenja u elektrotehnici SE-LV1/16
1-23 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Mjerenja u elektrotehnici-> SAE402-15
13:30 - 16:00
FILIĆ MIRKO
1-23 (24/30)


Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
10986
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Transformatori i električni rotacijski strojevi SE
0-31 (44/45)

PR - predavanja
Transformatori i električni rotacijski strojevi-> SE401-15
11:30 - 14:45
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO
0-31 (44/45)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
10963
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Recikliranje elektrotehničkih proizvoda SE
2-23 (10/10)

PR - predavanja
Recikliranje elektrotehničkih proizvoda-> SIAE401-17 (izborni)
08:00 - 11:15
MRČELA TOMISLAV
2-23 (10/10)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
10965

Programski alati u elektroenergetici SE
1-27 (30/30)

PR - predavanja
Programski alati u elektroenergetici-> SIE403-17 (izborni)
08:00 - 09:30
KRAUS ZORISLAV
1-27 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11143

Programski alati u elektroenergetici SE
1-27 (18/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programski alati u elektroenergetici-> SIE403-17 (izborni)
09:45 - 11:15
KRAUS ZORISLAV
1-27 (18/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
11144

Mjerenja u elektrotehnici SE-LV2/16
1-23 (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Mjerenja u elektrotehnici-> SAE402-15
11:30 - 14:00
FILIĆ MIRKO
1-23 (24/30)


Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10987
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.