Raspored nastave i ispita

1. ispitni tj.

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika -> izb. blok „E“JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika (razlika) RZ-E-SE
2-23 (43/45)

AV - auditorne vježbe
Matematika (razlika)-> RZ101
16:30 - 20:45
KATIĆ ANITA
2-23 (43/45)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE
Dodaj u google kalendar
9476
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-E-SE1
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE1
Dodaj u google kalendar
9488

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-E-SE2
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE2
Dodaj u google kalendar
9488

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-R-SR
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-R-SR
Dodaj u google kalendar
9488

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-E-SA
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SA
Dodaj u google kalendar
9488

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-K-SR
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-K-SR
Dodaj u google kalendar
9488

Osnove energetike i ekologije (razlika) RZ-R-SA
3-21 3-22 (15/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove energetike i ekologije (razlika)-> RZ105
16:30 - 20:45
KRAUS ZORISLAV
3-21 3-22 (15/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-R-SA
Dodaj u google kalendar
9488
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika (razlika) RZ-E-SE
2-23 (46/45)

AV - auditorne vježbe
Matematika (razlika)-> RZ101
17:00 - 19:30
KATIĆ ANITA
2-23 (46/45)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE
Dodaj u google kalendar
9476
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika (razlika) RZ-E-SE1
K0-9 K0-10 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika (razlika)-> RZ102
08:00 - 11:00
MIOKOVIĆ ŽELJKA
K0-9 K0-10 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE1
Dodaj u google kalendar
9492

Signali i sustavi RZ-E-SE1
K3-1 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Signali i sustavi-> RZ103
11:00 - 14:00
LEVENTIĆ HRVOJE
K3-1 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu RZ-E-SE1
Dodaj u google kalendar
9497

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.