Raspored nastave i ispita

15. nastavni tj.

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik I SE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik I-> S105-ENG Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
FERČEC IVANKA
2-31 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8729
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje SE-LV1/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje-> SAE102
11:00 - 12:30
PEKO MARINA
1-21 (30/30)


Otvori grupu SE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
8830

Programiranje SE-LV2/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje-> SAE102
12:30 - 14:00
PEKO MARINA
1-21 (30/30)


Otvori grupu SE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
8831

Inženjerska grafika SE-KV1/24
3-27 (30/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
12:30 - 14:00
STURKO OKSANA
3-27 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV1/24
Dodaj u google kalendar
8843

Inženjerska grafika SE-KV2/24
3-27 (30/30)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika-> S104
14:00 - 15:30
STURKO OKSANA
3-27 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-KV2/24
Dodaj u google kalendar
8842
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I SE-LV1/16
1-25 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> SAE101
08:00 - 09:30
FILIĆ MIRKO
1-25 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
8800

Fizika SE-LV2/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika-> S103 Nadoknada
08:00 - 09:30
MIOKOVIĆ ŽELJKA
0-33 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
8818

Osnove elektrotehnike I SE-LV2/16
1-25 (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I-> SAE101
09:30 - 11:00
FILIĆ MIRKO
1-25 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
8801

Fizika SE-LV1/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika-> S103 Nadoknada
09:30 - 11:00
MIOKOVIĆ ŽELJKA
0-33 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu SE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
8817
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje SE
2-31 (30/30)

PR - predavanja
Programiranje-> SAE102
09:45 - 11:15
KÖHLER MIRKO
2-31 (30/30)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8722

Njemački jezik I SE
2-31
Kontrolna zadaća(16/15)

AV - auditorne vježbe
Njemački jezik I-> S105-NJEM Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
2-31 (16/15)


Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8725

Tjelesna kultura I SE
D-GV (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I-> S106
19:15 - 20:45
VLADOVIĆ ZORAN
D-GV (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu SE
Dodaj u google kalendar
8837
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.