Raspored nastave i ispita

14. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.SpremiIspisPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Engleski jezik PE
0-30 (16/15)

PR - predavanja
Engleski jezik PF201 (fakultativni)
09:45 - 11:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Engleski jezik PE
0-30 (16/15)

AV - auditorne vježbe
Engleski jezik PF201 (fakultativni)
11:30 - 13:00
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-30 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Matematika II PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
KATIĆ ANITA
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Matematika II PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(32/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
KATIĆ ANITA
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura II PE-1
D-GV (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II P206
17:15 - 18:45
ŠIRIĆ ŽELJKO
D-GV (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura II PE-2
D-GV (24/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II P206
17:15 - 18:45
ŠIRIĆ ŽELJKO
D-GV (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika II PE-LV7/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
08:00 - 09:30
MILOLOŽA HRVOJE
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV1/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
08:00 - 09:30
JUKIĆ DINA
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV2/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
08:00 - 09:30
JUKIĆ DINA
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV8/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
09:30 - 11:00
MILOLOŽA HRVOJE
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV3/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
09:30 - 11:00
JUKIĆ DINA
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV4/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
09:30 - 11:00
JUKIĆ DINA
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV6/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
11:00 - 12:30
MILOLOŽA HRVOJE
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV9/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
11:00 - 12:30
MILOLOŽA HRVOJE
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-LV5/16
0-33
Nadoknada(16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Fizika II PE203 Nadoknada
11:00 - 12:30
JUKIĆ DINA
0-33 (16/15)


Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE
2-31
Kolokvij (50/45)

PR - predavanja
Fizika II PE203 Kolokvij
13:15 - 14:45
SKENDER MARINA
2-31 (50/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike II PE-AV1
2-23 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
08:00 - 09:30
JERKOVIĆ-ŠTIL VEDRANA
2-23 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-AV2
2-14 (30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
08:00 - 09:30
BENŠIĆ TIN
2-14 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE
2-31
Kolokvij-Laboratorijske vježbe(48/45)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike II P202 Kolokvij-Laboratorijske vježbe
09:45 - 11:15
HEDERIĆ ŽELJKO
2-31 (48/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektronika I PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Elektronika I P204 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
FILIPOVIĆ LUKA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Elektronika I PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Elektronika I P204 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
FILIPOVIĆ LUKA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV3/24
1-21 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
15:30 - 17:00
LIPTAK DARKO
1-21 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV6/24
3-27 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
15:30 - 17:00
ŠOJO ROBERT
3-27 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV5/24
3-27 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
17:00 - 18:30
VDOVJAK KREŠIMIR
3-27 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV2/24
1-21 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
17:00 - 18:30
LIPTAK DARKO
1-21 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV4/24
3-27 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
18:30 - 20:00
VDOVJAK KREŠIMIR
3-27 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV1/24
1-21 (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
18:30 - 20:00
LIPTAK DARKO
1-21 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.