Novosti i događanja

NINTH INTERNATIONAL SEMINAR ENGINEERING EDUCATION AND PROFESSIONAL REALIZATION OF YOUNG ENGINEERS

19.06.2017. | Ana Šokčević PromovirajIspis

Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek i Hrvatska komora inženjera elektrotehnike u suradnji s Bugarskom organizacijom inženjera organizira 9ti međunarodni seminar, 10. srpnja 2017.

Sekcije ce se odrzavati paralelno, znanstvene i stručne, ovisno o konačnom broju prijavljenih.

Pozivamo vas da na seminaru sudjelujete kratkom prezentacijom (10-15 min) o svom iskustvu i dobroj praksi na temu seminara.

Međunarodni seminar o tehničkom obrazovanju i stručnoj realizaciji mladih inženjera (International Seminar on Engineering Education and Professional Realization of Young Engineers EEPRYE 2017) je 2009. godine ustrojio Savez sindikata znanstvenika i inženjera (FNTS) iz Bugarske, a tijekom godina u suradnji sa znanstvenicima i inženjerima diljem regije, organizacija seminara je prešla granice te je bila organizirana u Rumunjskoj, Srbiji, Bosni i Hercegovini. Tematske cjeline seminara kreču se od razvoja kurikuluma na fakultetima do primjera dobre prakse.

Popis dosadašnjih sudionika EEPRYE:

BULGARIA

Federation of the Scientific Engineering Unions (FNTS)

University of Ruse "Angel Kanchev", Ruse

Technical University of Sofia
N.Y. Vaptsarov Naval Academy Varna

College of Telecommunications and Post, Sofia

Union of European Young Engineers in Bulgaria

Todor Kableshkov University of Transport

SERBIA

University of Niš,Faculty of Electronic Engineering, Niš

University of Niš Faculty of Occupational Safety, Niš

University of Kragujevac, Faculty of Technical Sciences Čačak

Serbian Union of Mechanical and Electrical Engineering (SMEITS)

ROMANIA

Politehnica University of Bucharest (UPB) - Faculty of Electrical Engineering

Politehnica University of Timisoara (UPT) - Faculty of Electrical and Power Engineering

Society of Power Engineers in Romania (SIER)

ITALY

Politecnico di Torino - Department of Electronics and Telecommunications

CROATIA

Faculty of Electrical Engineering, Computer Science and Information Technology Osijek

The Croatian Chamber of Electrical Engineers

BOSNIA and HERCEGOVINA

University of Banja Luka-Faculty of Electrical Engineering

CIGRE BiH-Bosanskohercegovački komitet međunarodne konferencije za velike električne sisteme

Elektroprivreda BiH d.d. Sarajevo - Elektrodistribucija Tuzla

Link za registraciju nalazi se na poveznici:

a obrazac za registraciju u prilogu.