Obavijesti

Javna obrana specijalističkog rada Mate Vukovića, diplomiranog inženjera elektrotehnike

21.07.2020. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

I.

Javna obrana specijalističkog rada pristupnika Mate Vukovića, diplomiranog inženjera elektrotehnike, pod naslovom „Postupci priključenja, utjecaj i modeliranje integracije obnovljivih izvora energije i punionica električnih vozila na radijalnu NN mrežu", izrađena pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Danijela Topića, izvanrednog profesora Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek održati će se u utorak, 28. prosinca 2020. godine s početkom u 11:00 sati, u prostoriji 0-20 Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek u UIici kneza Trpimira 2b.

II.

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu specijalističkog rada u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Damir Šljivac, predsjednik
  2. Izv. prof. dr. sc. Danijel Topić, mentor