Obavijesti

Javna obrana doktorske disertacije Petre Đurović, magistre inženjerke računarstva

21.07.2020. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

I.

Javna obrana doktorske disertacije pristupnice Petre Đurović, magistre inženjerke računarstva pod naslovom: „Klasifikacija objekata i određivanje korespondencija dijelova unutar klasa objekata na dubinskim slikama u svrhu robotske manipulacije“ izrađena pod mentorstvom prof. dr. sc. Roberta Cupeca, redovitog profesora Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek održat će se u utorak, 28. srpnja 2020. godine s početkom 13:00 sati u prostoriji 0-20, u UIici kneza Trpimira 2b.

II.

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Irena Galić, predsjednica
  2. Prof. dr. sc. Robert Cupec, mentor - član
  3. Prof. dr. sc. Ivan Petrović, Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Sveučilišta u Zagrebu, član
  4. Izv. prof. dr. sc. Emmanuel Karlo Nyarko, člana
  5. Izv. prof. dr. sc. Damir Filko, člana