Obavijesti

Javna obrana teme doktorske disertacije pristupnika Tomislava Horvata, mag. ing. inf. et comm. techn.

11.05.2020. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

U ponedjeljak, 18. svibnja 2020. u 11:30 sati, u vijećnici Fakulteta elektrotehike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (T1-33), održat će se javna obrana teme doktorske disertacije pristupnika Tomislava Horvata, mag. ing. inf. et comm. techn. pred Povjerenstvom za obranu teme doktorske disertacije u sastavu:

Prof. dr. sc. Goran Martinović,  predsjednik

Izv. prof. dr. sc. Josip Job,  član - predloženi mentor

Doc. dr. sc. Emil Dumić, Sveučilište Sjever, član

Predloženi naslov teme doktorske disertacije je:

"Adaptivna metoda za predviđanje sportskih ishoda zasnovana na upotrebi indeksa korisnosti i optimalnog vremenskog prozora".

Prisutnost javnosti osigurati će se sukladno preporukama Vlade, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske vezanih za epidemiološku situaciju u Republici Hrvatskoj.