Obavijesti

Javna obrana doktorske disertacije Ivane Hartmann Tolić, magistre edukacije matematike i informatike

03.04.2020. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

I.

Javna obrana doktorske disertacije pristupnice Ivane Hartmann Tolić, magistre edukacije matematike i informatike pod naslovom: “Optimiranje voznog reda mreže javnog prijevoza s ciljem smanjenja vremena čekanja putnika i povećanja popunjenosti vozila“ izrađena pod mentorstvom doc. dr. sc. Emmanuela Karla Nyarka, docenta Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek održat će se putem videokonferencijske veze, sukladno preporukama Vlade, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske vezanih za epidemiološku situaciju u Republici Hrvatskoj, u četvrtak, 9. travnja 2020. godine s početkom 12:00 sati.

Videokonferencijska veza odvijat će se na platformi „Jitsi“.

Preduvjet za korištenje web platforme je spajanje na link

Šifra za ulazak: Ivana!

Za korištenje platforme „Jitsi“ nisu nužne prethodne instalacije.

II.

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Goran Martinović, predsjednik
  2. Doc. dr. sc. Emmanuel Karlo Nyarko, mentor
  3. Prof.dr.sc. Marin Golub, Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Sveučilišta u Zagrebu, član
  4. - Izv. prof. dr. sc. Krešimir Nenadić, zamjenik člana
  5. - Doc. dr. sc. Ratko Grbić, zamjenik člana