Obavijesti

Javna obrana doktorske disertacije Dejana Barešića, diplomiranog inženjera elektrotehnike

02.12.2019. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

I.

Javna obrana doktorske disertacije pristupnika Dejana Barešića, diplomirani inženjer elektrotehnike, pod naslovom „Optimiranje održavanja elektroagregata u složenim sustavima“, izrađena pod mentorstvom prof. dr. sc. Željka Hederića, redovitog profesora Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek, održati će se u ponedjeljak, 9. prosinca 2019. godine s početkom u 9:00 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (1- 33), Ulica kneza Trpimira 2b, Osijek.

II.

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Marinko Barukčić, izvanredni profesor, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Željko Hederić, redoviti profesor, mentor
  3. Prof. dr. sc. Srete Nikolovski, redoviti profesor u trajnom zvanju, član
  4. Izv. prof. dr. sc. Damir Blažević, izvanredni profesor, član
  5. Izv. prof. dr. sc. Neven Bulić, izvanredni profesor Sveučilišta u Rijeci Tehnički fakultet, član