Obavijesti

Obavijest o javnoj obrani doktorske disertacije Damira Crnkovića, diplomiranog inženjera elektrotehnike

03.07.2019. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

Javna obrana doktorske disertacije pristupnika Damira Crnkovića, diplomirani inženjer elektrotehnike, pod naslovom „Model planiranja urbane distribucijske mreže u prijelazu prema pametnoj mreži", izrađena pod mentorstvom prof. dr. sc. Damira Šljivca, redovitog profesora u trajnom zvanju i sumentorstvom izv. prof. dr. sc. Alfreda Viškovića, izvanrednog profesora Tehničkog fakulteta Rijeka, održati će se u ponedjeljak, 15. srpnja 2019. godine s početkom u 12:00 sati, u vijećnici Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (1- 33).

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Zvonimir Klaić, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Damir Šljivac, mentor
  3. Izv. prof. dr. sc. Alfredo Višković, Tehnički fakultet Rijeka, sumentor/član
  4. Prof. dr. sc. Marinko Stojkov, Strojarski fakultet u Slavonskom brodu, član
  5. Prof. dr. sc. Dina Šimunić, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, članica
  6. Doc. dr. sc. Krešimir Fekete, zamjenik člana
  7. Doc. dr. sc. Danijel Topić, zamjenik člana