Obavijest o javnoj obrani doktorske disertacije Petra Talera

16.05.2019. | Miriam Arambašić PromovirajIspis

Javna obrana doktorske disertacije pristupnika mr. sc. Petra Talera, diplomiranog inženjera. elektrotehnike, pod naslovom „Statistička procjena površine objekta iz snimke s aditivnom greškom", izrađena pod mentorstvom doc. dr. sc. Emmanuela Karla Nyarka, docent, održati će se u ponedjeljak, 20. svibnja 2019. godine s početkom u 11:00 sati, u vijećnici Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (1- 33).

Obrana će se održati pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Irena Galić, predsjednica
  2. Doc. dr. sc. Emmanuel Karlo Nyarko, mentor/član
  3. Prof. dr. sc. Mirta Benšić, sumentorica/članica, Odjel za matematiku Sveučilišta J. J,. Strossmayera u Osijeku
  4. Prof. dr. sc. Mario Essert, član, Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
  5. Izv. prof. dr. sc. Alfonzo Baumgartner, član
  6. Izv. prof. dr. sc. Krešimir Nenadić, zamjenik člana