Dan doktorskih studija

30.05.2018. | Irena Galić PromovirajIspis

Pozivamo sve zainteresirane da posjete Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija i sudjeluju na prvome Danu doktorskih studija koji će se održati 7. lipnja 2018. godine. Skup počinje u 14 sati u dvorani K2-1 zgrade Fakulteta u Kampusu, Cara Hadrijana 10b.

Na Danu doktorskih studija imamo posebno zadovoljstvo predstaviti izmijenjeni i dopunjeni poslijediplomski sveučilišni studij. Voditelji HRZZ projekata predstavit će odobrene projekte, a istaknuti mladi znanstvenik za akademsku godinu 2017./2018. prikazat će rezultate doktorskih istraživanja i planove istraživanja. Ova vrsta okupljanja doktoranada, mentora kao i studenata druge godine diplomskoga studija pruža nam svima izvrsnu priliku za razmjenu iskustava i ideja u područjima istraživanja kao i u znanosti općenito.

Program:
14.00 Otvaranje Dana doktorskih studija prof. dr. sc. Drago Žagar, dekan
14.10 Predstavljanje Poslijediplomskoga sveučilišnog studija elektrotehnike i računarstva izv. prof. dr. sc. Irena Galić, prodekanica za znanost i poslijediplomske studije
14.30 Istaknuti mladi znanstvenik za akademsku godinu 2017./2018.
14.40 Prezentacije HRZZ projekata @FERIT
15.30 Završna riječ

izv. prof. dr. sc. Irena Galić
Prodekanica za znanost i poslijediplomske studije