Schedule of classes and exams

8. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.SpremiIspisPrijavaObavijesti

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije
DA 1. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programming I PE-LV6/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
08:00 - 09:30
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV2/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
08:00 - 09:30
JUKIĆ DINA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV5/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
08:00 - 09:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV5/24
Dodaj u google kalendar

Programming I PE-LV5/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
09:30 - 11:00
HARTMANN-TOLIĆ IVANA
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV1/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
09:30 - 11:00
BOŠNJAKOVIĆ DEJAN
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV6/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
09:30 - 11:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV6/24
Dodaj u google kalendar

Programming I PE-LV4/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
11:00 - 12:30
ROMIĆ KREŠIMIR
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV3/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
11:00 - 12:30
JUKIĆ DINA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV3/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
11:00 - 12:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV3/24
Dodaj u google kalendar

Programming I PE-LV3/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
12:30 - 14:00
ROMIĆ KREŠIMIR
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV7/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
12:30 - 14:00
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV4/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
12:30 - 14:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV4/24
Dodaj u google kalendar

Programming I PE-LV2/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
14:00 - 15:30
ŠOJO ROBERT
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV9/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
14:00 - 15:30
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV1/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
14:00 - 15:30
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV1/24
Dodaj u google kalendar

Programming I PE-LV1/24
1-21 (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programming I P106
15:30 - 17:00
ŠOJO ROBERT
1-21 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV8/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
15:30 - 17:00
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE-KV2/24
3-27 (8/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Engineering Graphics and Documentation P105
15:30 - 17:00
STURKO OKSANA
3-27 (8/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV2/24
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV6/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
17:00 - 18:30
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV5/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
18:30 - 20:00
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linear Algebra PE
2-31 (32/30)

PR - predavanja
Linear Algebra P101
08:00 - 11:15
GALIĆ RADOSLAV
2-31 (32/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Fundamentals of Electrical Engineering I PE-AV2
0-20 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Fundamentals of Electrical Engineering I P103
11:30 - 13:00
VULIN DRAGAN
0-20 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Calculus I (Differential Calculus) PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća (16/30)

AV - auditorne vježbe
Calculus I (Differential Calculus) P102 Kontrolna zadaća
11:30 - 13:00
CORN ANJA
2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Fundamentals of Electrical Engineering I PE-AV1
0-20 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Fundamentals of Electrical Engineering I P103
13:15 - 14:45
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
0-20 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Calculus I (Differential Calculus) PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća (16/30)

AV - auditorne vježbe
Calculus I (Differential Calculus) P102 Kontrolna zadaća
13:15 - 14:45
CORN ANJA
2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

English PE
0-20 (14/15)

PR - predavanja
English PF101 (fakultativni)
15:00 - 16:30
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-20 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

English PE
0-20 (14/15)

AV - auditorne vježbe
English PF101 (fakultativni)
16:45 - 18:15
LIERMANN-ZELJAK YVONNE
0-20 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fundamentals of Electrical Engineering I PE
2-31 (28/30)

PR - predavanja
Fundamentals of Electrical Engineering I P103
08:00 - 11:15
BARUKČIĆ MARINKO
2-31 (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Engineering Graphics and Documentation PE
2-31 (10/30)

PR - predavanja
Engineering Graphics and Documentation P105
11:30 - 13:00
MRČELA TOMISLAV
2-31 (10/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Physical Education I PE-1
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Physical Education I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar

Physical Education I PE-2
D-GV (14/30)

LV - laboratorijske vježbe
Physical Education I P107
18:15 - 19:45
KERŽE PETAR
D-GV (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Physics I PE
2-31
Kolokvij(28/45)

PR - predavanja
Physics I PE104 Kolokvij
08:00 - 11:15
VARGA PAJTLER MAJA
2-31 (28/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Calculus I (Differential Calculus) PE
2-31 (4/8)

PR - predavanja
Calculus I (Differential Calculus) P102
11:30 - 13:00
RUDEC TOMISLAV
2-31 (4/8)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-LV4/16
0-33 (8/15)

LV - laboratorijske vježbe
Physics I PE104
13:15 - 14:45
KVAČEK BLAŽEVIĆ ANITA
0-33 (8/15)


Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linear Algebra PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća (16/30)

AV - auditorne vježbe
Linear Algebra P101 Kontrolna zadaća
15:30 - 17:00
KATIĆ ANITA
2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-AV1
2-14 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Physics I PE104
15:30 - 17:00
BOŠNJAKOVIĆ DEJAN
2-14 (10/15)


Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Linear Algebra PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća (16/30)

AV - auditorne vježbe
Linear Algebra P101 Kontrolna zadaća
17:15 - 18:45
KATIĆ ANITA
2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Physics I PE-AV2
2-14 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Physics I PE104
17:15 - 18:45
JUKIĆ DINA
2-14 (10/15)


Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.