Stipendije i zapošljavanje

Teorija i praksa razvoja embedded SW – gostujuće predavanje tvrtke Institut RT-RK Osijek

29.11.2019. | Institut RT - RK Osijek d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2019/11/29/teorija-i-praksa-razvoja-embedded-sw-gostujuce-predavanje-tvrtke-institut-rt-rk-osijek/

Drage studentice i studenti!

Pozivamo vas na gostujuće predavanje tvrtke Institut RT-RK Osijek.

Kako bismo vas što bolje pripremili za tranziciju s fakulteta na posao želimo vas uvesti u svijet ugradbenih računalnih sustava.

Naslov predavanja je "Teorija i praksa razvoja embedded SW" gdje će se pokriti važne teme u okviru razvoja softvera za ugradbene računalne sustave kao što su upravljanje memorijom, procesi, raspoređivanje i prekidi, konkurentni pristup resursima, debugiranje kernela i aplikacija.

Nadamo se vidjeti što više zainteresiranih studenata.

Vidimo se.

Gostujuće predavanje će se održati u sklopu predavanja kolegija Linux u ugradbenim računalnim sustavima
Predavač: Sergej Šrepfler
Datum: 4.12.2019.