Stipendije i zapošljavanje

Agilan razvoj softvera - Scrum - gostujuće predavanje tvrtke Institut RT-RK Osijek

21.10.2019. | Institut RT - RK Osijek d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2019/10/21/agilan-razvoj-softvera-scrum-gostujuce-predavanje-tvrtke-institut-rt-rk-osijek/

Drage studentice i studenti!

Pozivamo vas na gostujuće predavanje tvrtke Institut RT-RK Osijek.
Kako bismo vas što bolje pripremili za tranziciju s fakulteta na posao želimo vas uvesti u svijet agilnog razvoja softvera.
Kao prvi korak, naši zaposlenici će vam detaljno objasniti najpoznatiji i najkorišteniji framework za agilan razvoj softvera - Scrum.
U drugom dijelu predavanja svaki od predavača će vas provesti kroz specifičnosti frameworka po kojima oni rade - SaFE i LeSS.

Nadamo se vidjeti što više zainteresiranih studenata.

Vidimo se.

Gostujuće predavanje će se održati u sklopu predavanja kolegija Modeliranje i dizajn programskih sustava
Predavači: Matko Turalija i Tomislav Jurić
Datum: 4.11.2019.