Obavijesti o završetku studija

Zadnja sjednica Odbora za završne i diplomske ispite za studente preddipl. st. (22.9.)

09.09.2014. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Sjednica Odbora za završne i diplomske ispite 22.9. bit će ujedno zadnja sjednica Odbora za koju studenti preddiplomskih studija mogu predati završni rad na pregled, budući da je Pravilnikom o završnim i diplomskim ispitima omogućeno studentima da predaju rad na pregled Odboru i ako nemaju sve položene ispite. Završni rad za sjednicu 22.9. može se predati najkasnije u četvrtak, 18. rujna do 14 sati. Na toj će se sjednici odlučivati i o završnim radovima stručnog studija i diplomskim radovima diplomskog studija. Jedna sjednica Odbora održat će se i nakon dekanskog roka, ali na toj sjednici Odbora studenti preddiplomskih studija neće moći predati završni rad na pregled zbog termina određenih natječajem za upis diplomskih studija:

odnosno na toj će se sjednici odlučivati samo o završnim radovima stručnog studija i diplomskim radovima diplomskog studija budući da prema Pravilniku studenti stručnog studija i diplomskog studija u tom trenutku moraju imati položene sve ispite.

Potvrda ove obavijesti bit će objavljena i na Loomenu od strane predsjednika Odbora doc.dr.sc. H. Glavaša.