Obavijesti o završetku studija

Promocija sveučilišnih i stručnih prvostupnika

23.01.2014. | Spomenka Beck PromovirajIspis

Dana 24. siječnja 2014. godine s početkom u 10,00 sati u velikoj dvorani (drugi kat, 2 - 31) Elektrotehničkog fakulteta Osijek, Kneza Trpimira 2b održat će se promocija struènih prvostupnika elektrotehnike i u 12,00 sati promocija sveučilišnih prvostupnika elektrotehnike i računarstva. Pozivamo članove obitelji i prijatelje studenata koje promoviramo da svojom nazočnošću uveličaju ovaj za njih iznimno svečan trenutak, kao i za Elektrotehnički fakultet Osijek. Promocija će se uživo prenositi na naslovnici webstranice fakulteta www.etfos.unios.hr kao i na info-ekranima u prostoru fakulteta. Video snimku i fotografije sa promocije moći će se besplatno podići u referadi. Termin podjele će biti naknadno objavljen.