Obavijesti o završetku studija

Izvanredna sjednica Odbora za predaju završnih radova na preddiplomskom studiju

30.09.2014. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Studentima preddipl. studija koji su položili sve ispite odobrava se predaja završnog rada u St. službu najkasnije u četvrtak, 2. listopada, do 12 sati, naravno pod uvjetom da je rad pozitivno ocijenjen od strane mentora.

Na ovoj sjednici se neće razmatrati završni radovi na str. studiju, niti dipl. radovi na dipl. studiju, tj. na ovom roku se neće prihvaćati obrasci za imenovanje Povjerenstava tih studija (za te je studente zadnja sjednica za ak. godinu 2013./2014. održana danas, 30. rujna, odnosno rok za predaju obrazaca je bio petak, 26. rujna).

Izvanredna sjednica Odbora će se održati u ponedjeljak, 6. listopada.

Potvrda ove obavijesti bit će objavljena i na Loomenu od strane predsjednika Odbora doc.dr.sc. H. Glavaša.

Studenti koji nakon sjednice steknu pravo prijave na upis dipl. studija moći će to učiniti sukladno naknadnoj obavijesti St. službe.