Obavijesti o završetku studija

Studentska tribina za diplomski studij - Rezervirane teme diplomskih radova

10.03.2010. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Provedena je analiza odabranih mentora i rezerviranih tema prema kojoj će se na sljedećoj sjednici Odbora za završne i diplomske ispite (krajem ožujka) imenovati mentori studentima. Kako na samoj sjednici ne bi došlo do neprihvaćanja tema i mentora, mole se studenti da pregledaju u prilogu popis rezerviranih tema (teme za diplomske radove.pdf), te da sve nejasnoće ili nepravilnosti dojave na studentskoj tribini koja će se održati u ponedjeljak, 15. ožujka u 11:30 sati u prostoriji 2-21. Usto se pozivaju studenti kojima tema diplomskog rada dosad nije dodijeljena, te studenti kod kojih je pri prijavi teme došlo do manjih nepravilnosti (poziv diplomski studij.pdf). Ako imate razloga doći na studentsku tribinu, a iz bilo kojih razloga niste u mogućnosti, molim vas da se što prije javite na kruno.milicevic@etfos.hr s opisom svog problema.

doc.dr.sc. Kruno Miličević
Predsjednik Odbora za završne i diplomske ispite