Obavijesti o završetku studija

Studentska tribina za preddiplomski studij - Rezervirane teme završnih radova

10.03.2010. | PromovirajIspis

Provedena je analiza odabranih mentora i rezerviranih tema prema kojoj će se na sljedećoj sjednici Odbora za završne i diplomske ispite (krajem ožujka) imenovati mentori studentima. Kako na samoj sjednici ne bi došlo do neprihvaćanja tema i mentora, mole se studenti da pregledaju u prilogu popis rezerviranih tema (teme_zavrsni radovi - preddiplomski studij.pdf), te da sve nejasnoće ili nepravilnosti dojave na studentskoj tribini koja će se održati u ponedjeljak, 15. ožujka u 13:15 sati u prostoriji 2-21. U svrhu uklanjanja manjih nepravilnosti vezanih uz prijavu završnog rada na studentsku tribinu se pozivaju studenti navedeni u prilogu (poziv na studentsku tribinu preddiplomski studij.pdf). U istom se prilogu na tribinu pozivaju i studenti kojima tema završnog rada dosad nije dodijeljena.

Ako imate razloga doći na studentsku tribinu, a iz bilo kojih razloga niste u mogućnosti, molim vas da se što prije javite na kruno.milicevic@etfos.hr s opisom svog problema.

doc.dr.sc. Kruno Miličević
Predsjednik Odbora za završne i diplomske ispite