Obavijesti o završetku studija

Rok za predaju završnog rada - podsjetnik

01.07.2010. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Ljetni rok za predaju ocijenjenih završnih radova je srijeda, 7. srpnja 2010. godine do 14 sati. Sjednica Odbora održat će se u petak, 9. srpnja 2010. godine. Molim sve studente i mentore da uzmu u obzir ove rokove prilikom izrade završnih radova. U trenutku predaje ocijenjenog završnog rada Studentskoj službi, student mora imati položene sve ispite predviđene studijskim programom. Predsjednik Odbora za završne i diplomske ispite Doc.dr.sc. Kruno Miličević

P.S. Molim one studente koji su dovršili završni rad, a u ljetnom ispitnom roku budu imali provjeru znanja (usmeni ili pismeni) iz svog posljednjeg ispita predviđenog studijskim programom nakon roka za predaju rada (7. srpanj, 14 sati)  da se izravno jave na adresu kruno.milicevic@etfos.hr čim budu saznali termin provjere znanja, tj. usmenog ili pismenog ispita.

P.P.S. Sljedeći će rok za predaju završnih radova, tj. jesenski rok, biti nakon jesenskih ispitnih rokova, odnosno krajem mjeseca rujna što je sukladno Pravilniku o završnim i diplomskih ispitima. Točan termin tog roka bit će pravovremeno objavljen na internetskim stranicama Fakulteta.