Obavijesti o završetku studija

Rok za predaju završnog rada - jesenski rok

31.08.2010. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Jesenski rok za predaju ocijenjenih završnih radova je ponedjeljak 27. rujna 2010. godine do 14 sati. Sjednica Odbora održat će se u srijedu, 29. rujna 2010. godine. Molim sve studente i mentore da uzmu u obzir ove rokove prilikom izrade završnih radova. U trenutku predaje ocijenjenog završnog rada Studentskoj službi, student mora imati položene sve ispite predviđene studijskim programom. Predsjednik Odbora za završne i diplomske ispite Doc.dr.sc. Kruno Miličević

P.S. Molim one studente koji su dovršili završni rad, a u jesenskom ispitnom roku budu imali provjeru znanja (usmeni ili pismeni) iz svog posljednjeg ispita (ili više njih) nakon roka za predaju rada (27. rujna, 14 sati) da se izravno jave na adresu kruno.milicevic@etfos.hr čim budu saznali termin provjere znanja, tj. usmenog ili pismenog ispita.

P.P.S. Sljedeći će rok za predaju završnih radova biti nakon prvog ispitnog roka koji se bude održao nakon jesenskog. Točan termin tog roka bit će pravovremeno objavljen na internetskim stranicama Fakulteta.