Obavijesti o završetku studija

Poziv apsolventima stručnih studija zainteresiranim za predaju završnog rada prije promocije

02.02.2011. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Budući da je planirana promocija STRUČNIH prvostupnika 25. veljače 2011., molim sve studente stručnih studija koji mogu predati završni rad prije 14. veljače da mi se jave mejlom najkasnije do nedjelje, 6. veljače. Na temelju broja studenata koji se jave bit će odlučeno hoće li biti organizirana sjednica Odbora za završne i diplomske ispite i prije promocije (oko 18. veljače), čime bi studenti koji predaju rad prije 14. veljače mogli sudjelovati na promociji. Ako sjednica bude organizirana, na internetskim stranicama Fakulteta najkasnije u ponedjeljak 7. veljače bit će postavljena obavijest o roku za predaju rada.

Naglašavam da se do nedjelje, 6. veljače, trebaju javiti studenti koji mogu predati završni rad prije 14. veljače što znači da su u trenutku javljanja:

- položili sve ispite
- dovršili završni rad i dobili ocjenu od strane mentora

ili da su sigurni da će navedeno biti zadovoljeno do 14. veljače.

Javljanja studenata koji ne ispunjavaju navedene uvjete i javljanja nakon 6. veljače neće se uzimati u obzir.

Redovna sjednica Odbora će se svakako održati u prvoj polovici ožujka, bez obzira na to hoće li biti održana i sjednica prije promocije.