Obavijesti o završetku studija

Novi prvostupnici Elektrotehničkog fakulteta

24.10.2011. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Odbor za završne i diplomske ispite na svojoj 23. sjednici održanoj 24. listopada 2011. godine donio je odluku o ocjenama predanih završnih radova. Iskrene čestitke svim novim prvostupnicima Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku. Svi se prvostupnici mogu odmah javiti svojim mentorima radi moguće dorade završnog rada i njegove konačne predaje. Naglašavam da napomenama mentori mogu pristupiti na Moodlu.

Studenti će naknadno biti obaviješteni kada mogu doći u Studentsku službu po uvjerenja o završetku studija.

P.S. Prema članku 10. Pravilnika o završnim i diplomskim ispitima:
"nakon što pristupnik ispravi Završni rad prema primjedbama Odbora, po jedan primjerak Završnog rada (koji mora sadržavati i elektroničku verziju pohranjenu na CD-u ili DVD-u) uvezan u meki ili spiralni uvez predaje mentoru i Studentskoj službi."

P.P.S. Sljedeći rok za predaju rada je izvanredni rok u zimskom semestru, tj. neće se održati prije 19. studenog 2011.: