Obavijesti o upisima i početku studija

Kratko o Moodlu za studente prve godine

03.10.2012. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Poštovani studenti prve godine, budući da je Elektrotehnički fakultet Osijek od 2009. godine počeo s uvođenjem e-učenja kao sastavnog dijela nastavnih aktivnosti, pristup Moodlu kao softverskoj platformi za e-učenje bit će neizbježan dio Vaših studentskih aktivnosti. Naime, na Moodlu (moodle.etfos.hr) postavljeni su po kategorijama svi kolegiji svih studija i godina Elektrotehničkog fakulteta Osijek, te ćete među njima sigurno naći i kolegije koje ste Vi upisali.

Nakon što preuzmete korisničke podatke, te se logirate na Moodle (moodle.etfos.hr), pod pojedinačnim kolegijima naći ćete sve sadržaje potrebne za uspješno studiranje. Na forumima kolegija objavljuju se obavijesti vezane uz studentske obveze, ispitne rokove, itd., pa Vam se preporučuje "pretplaćivanje" na te forume.

Kako doći do korisničkih podataka te kako povratiti izgubljene/zaboravljene, opisano je na naslovnici Moodla (moodle.etfos.hr) pod obavijestima
LOGIRANJE NA MOODLE i ZABORAVLJENI PASSWORD-i.

Detaljnije o Moodlu studenti mogu pronaći u priloženom priručniku.