Obavijesti o upisima i početku studija

Pozdravni sat dekana i početak nastave za brucoše 2013./2014.

20.09.2013. | Dražen Slišković PromovirajIspis

Prvi dan nastave započet će pozdravnim satom dekana, na kojem će studenti upoznati dekana i članove uprave fakulteta te će biti upoznati s organizacijom fakulteta i drugim korisnim informacijama o studiranju na Elektrotehničkom fakultetu.
Sukladno kalendaru nastave za akademsku 2013./2014. godinu, nastava na 1. godinama preddiplomskih i stručnog studija započinje u utorak, 1. listopada 2013. u 8 sati, u velikoj dvorani (2-31), u zgradi fakulteta na lokaciji Kneza Trpimira 2b.

Nastava se nakon pozdravnog sata nastavlja odvijati prema objavljenom rasporedu nastave.
Raspored za 0-ti tjedan nastave možete naći i na ovom linku.

Napomene uz raspored:

Nastava za studente preddiplomskih studija računarstva i stručnog studija informatike izvodi se pretežno u zgradi Elektrotehničkog fakulteta u sveučilišnom Kampusu, Cara Hadrijana b.b. U rasporedu su prostorije u Kampusu označene oznakom Kx-y gdje x predstavlja kat, a y redni broj prostorije na katu.

Za studente preddiplomskog studija elektrotehnike i stručnog studija elektroenergetike i automatike nastava se izvodi pretežno u zgradi Elektrotehničkog fakulteta Kneza Trpimira 2b. U rasporedu su prostorije označene rednim oznakom x-yz gdje x predstavlja kat, y - krilo, a z redni broj prostorije u krilu kata.

Radi lakšeg snalaženja sve prostorije prikazane su tlocrtno na www.etfos.hr/?prostor_etfa