Obavijesti o upisima i početku studija

Natječaj za upis studenata na Razlikovne obveze ("Razlikovna godina")

28.09.2014. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Elektrotehnički fakultet Osijek u vremenu od 6. do 10. listopada 2014. godine prima prijave za upis studenata u akademskoj 2014./2015. godini: - na Razlikovne obveze smjera Elektroenergetika, za stjecanje uvjeta za kandidiranje za upis diplomskog sveučilišnog studija elektrotehnike, smjer Elektroenergetika na Elektrotehničkom fakultetu Osijek - na Razlikovne obveze smjera Komunikacije i informatika, za stjecanje uvjeta za kandidiranje za upis diplomskog sveučilišnog studija elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika na Elektrotehničkom fakultetu Osijek - na Razlikovne obveze smjera Računarstvo, za stjecanje uvjeta za kandidiranje za upis diplomskog sveučilišnog studija računarstva, smjer Procesno računarstvo na Elektrotehničkom fakultetu Osijek Detalji natječaja, programa Razlikovnih obveza i obrasci su u privitku.